piskolojim bozuluyor!!!!!!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mucki tarafından 12 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. mucki

mucki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 aya yakındır vg yapıyorum.tvinlap protein tozuda kullanıyorum.2 aydır çalışmama rağmen .göhüs kaslarım hala yok gibi .göhüslerime ağırlık alamıyorum.bench_Openc press te 30 kilo da bile 3.sette çok aşırı zorlanıyorum.artık morallerim sıfır ..hacim de yok içe dogru gohsum buda benı cok üzüyo.lütfen bana göhüsleri en hızlı gelıstırmenın yolunu soyleyin.

19 yaş
    1.83 boy
    85 kilo (yağ oranı biraz fazla)

2. cagatayd

cagatayd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2 ayda olacağını sanmıyorum. Benimde 2 ay oldu göğüslerimde kas yok. En az bi 6 ay geçmeli diye düşünüyorum. Bench press 10+10 yapıyorum beni zorluyor ama 4 seti tamamlıyorum üst göğüs press ise ancak yardımla 10+10 yapabiliyorum en çok o zorluyor. Yani normaldir tabiki zorlicak.

3. pashacan

pashacan Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul - bakırköy
    öncelikle
    göhüs = göğüs
    penc : bench press

başlayalı 2 ay olmuş , 2 ay için beklentin neydi acaba ne olacak sanıyordun?
    1 ay kadarı ısınma olarak geçer zaten
    kaldı ki yeni baslamıs birisi 3-4 ay kendi bünyesini zorlamadan maksimum beslenme disiplinine oturmadan
    protein tozu da dahil olmak üzere hiçbir supplement alınmaması her zaman en çok tavsiye edilen öğütlerden birisidir.

önce bu durumun üzerine git twinlab protein alabiliyorsan demekki beslenecek maddi gücünde vardır siteden beslenme bölümünden uygun beslenme bul kendine kolaya kacma

antreman ve güc icin ise
    doğru beslenirsen zinde ve daha kuvetli hissedeceksin
    ancak 4 set yaptığın press hareketlerinin sonunda ağırlık iyice arttır ve hocandan yardım iste varsın güme gitsin bel ver sallan anır ıkın ama vücudun ağırlığı tanısın
    zorla kendini

4. mucki

mucki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle bilgileriniz için tşşkr ederim.yazdıklarım dan da anlayacağınız üzere bu işe yeni başladım bazı terimlerde hata yapmış olabilirm duhduhduh

5. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    8 ayda hareketlenme başlar göğüs kasında.1 sene içindede çıkar iyi çalışırsan ve çok iyi beslenirsen.

6. atakan123123

atakan123123 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Şişli/İstanbul
    Benim 5 ay oldu Hala Hacimlenme yok.Ama görülür düzeyde gelişme var.Eskiden çok yağlı ve sarkıktı.
    Anladığım kadarı ile pashacan ında Dediği gibi çok aceleniz var 2ayda supplement:)ilginç
    Göğüs kası geliştirmesi en zor kas guruplarındandır.Uzun zaman ister.Öyle kolay olsaydı herkezde olurdu zaten.Göğüsünün haciminden tam anlamı ile memnun kaç kişi var cidden merak ediyorum.

7. 14oguz14

14oguz14 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    ben vgyi 4 aydır yapıyorum benimde öyleydi 3. aya kadar göğüs 0 dı göğüsümde sıkıcak bi kas yoktu sonradan bi anca hacimlenmeye başladı azcık sabret

8. mucki

mucki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaza kadar vücud kendini toplarmı peki.İyi bir görüntü olurmu.

9. metall123

metall123 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sen istedikten sora hersey olurda bide hep bakma göğüs kaslrına utanırlar ondan gelişmezler bırak ayda 1 bak hergün yoklama istediin gibi biri olmak seniin elinde

mucki bunu beğendi.
  10. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    biraz da vucut yapına baglı bende ilk 6 ay çok hızlı gelişim göstermişti sonra durdu gibi oldu hala devam ediyorum bazılarında da belirli bir süreden sonra sonra gelişim gosteriyor

11. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    2 ay cok calismissin kardesim ya ondandir. Ya kardesim 2aydan ne bekliyorsun gorende 2sene calistim der gibi.Biraz zaman gecsin bu spor sabir ister zaman ister .

12. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    öle diosunda ben de banch press yapamıorum 1 yıldır rahat idmn atıorum beslenmem güzl vücutda iyi gögste toplamda 75 kiloyla 8 tekrardan fazla çıkaramorum ama koldur omuzdur oyun oynuorum leg pressi son yaptıgımda 240 kiloyu yedire yedire yaptım zorlanmamştm neden bi türlü banchi arttıramadğmı takmıştım araştırdıktan sonra boyla ilgili olablceğni örendm işin tuhafı dambılla yapınca daha agır kiloyla girebiliorum

13. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Yaza kadar vucut toplar mı ? İlla toplar ama senin vucutun ne kadar toplar bilemeyiz. Yani tamamen senin vucut tipine, metebolizmana, genetiğine, beslenmene, dinlenmene,çalışmana bunlara bağlı. Yağlı bir vucut yapın varsa önce vucut yağ ölçümü yaptırmanı tavsiye ederim. Kendine hedefler koy ama bu hedefler abartı olmasın misal yazın 8 baklavayı da çıkaracağım bu abes kaçar. Yani vucutum daha fit olacak kolumdan şu kadar cm alacağım gibi hedefler koyabilirsin.

14. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    iyi beslen iyi çalş iyi dinlen mükemmel 3lü uyarsan istediğine ulaşırsın

Sayfayı Paylaş