P90x ve insanty

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Rem1903 tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Rem1903

Rem1903 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese merhaba. p90x 2 ay uyguladım ve 18 kiloya kadar verdim. 3.aya başlamak yerine, insanity e geçip daha fazla yağ yakmayı düşünüyorum, bilmiyorum belki de yanlış. Siz ne düşünüyorsunuz, programı bitirmek mi daha mantıklı, yada sıkılmamak adına insanity e geçilebilir mi? Herkese güzel günler.

XT910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. bycaner

bycaner Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    kilo boy soylersen daha iyi yardımcı olucam

3. Rem1903

Rem1903 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    1.83 boy 120 kilo, %31 yağ, 50 kiloya yakın kas kütlesi. Yani şöyle diyeyim, 120 ama 120 gibi göstermiyorum, daha az, yapılı vücut tipi diyebilirim.

4. LoveİsBBal

LoveİsBBal Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    hızlı bir şekilde kilo vermek zararlı bir durum definasyon olarak bahsetmiyorum fakat yüksek kilolarda ayda 5 kilodan fazlası deride ve kaslarda deformasyona neden olabilir . Kas antremanının yanında kardiyo yapmak kas kaybını en aza indirir . Programını bunları göz önünde bulunduracak şekilde ayarlamalısın . Yani kilolarından kurtulmayı kısa bir zamanda değil de bir zamana yaymalısın . Aksi durumda ideal kilona geldiğinde vücudundan memnun olmayabilirsin .

5. Rem1903

Rem1903 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Dediğim gibi 2 ay p90x ve diyetle, ondan öncede 1 ay kadar diyet yapmıştım. 20 kilo falan verdim. Yağ oranı başta 42gibiydi. Şimdi 31 gibi. İlk olarak hedefim 24lere çekip obez sınıfından çıkmak. Fizik yapım zaten iri, p90x iyi şekle soktu ama yağ oranını dediğim seviyeye çekmek hedefim. 2 ayda 15 daha verebilirim gibi, çünkü ortalama 1.5 kilo veriyorum haftalık.

Sayfayı Paylaş