P90X Hakkında Benim İçin Öneriniz Nedir ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve deniz1429 tarafından 22 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. deniz1429

deniz1429 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar herkeze ;
    Ben P90X Setini indirdim ve forumda bununla ilgili, alakalı ne kadar yazı varsa okudum diyebilirim. Ve bu sete başlamak istiyorum. Ama genede sorup danışmak istediklerim var.

Body Building olarak bir geçmişim yok. Salona gitmişliğim yok ama futbol,basket oynayan az biraz kondüsyonu olan biriym.

Boy:187 Kilo:73 Yaş:24
    Bu setle birlikte Salona gitmeyide düşünüyorum ne kadar uygulayabilirim, dayanabilirim bilmiyorum ama inanıyorum yaparız inş. Programın kütlece, hacimce artış sağlamadığından bahsedilmiş bir çok mesajda. O yüzden gitmek istiyorum salona.

Bu yazdan bi resmim. Şimdide aşağı yukarı böyleyim ve çalışarak şekillenmek amacım.

Neler yemeli nasıl yapmalı. Kime danışmalıyım bilmediğim için sizlere danışmak istedim.
    Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    herşeyiniz uygun p90x başlayın birazcık yorucu , birazcık sıkıcı fazla terleme olucak ama tavsiyem 3 ay p90x ile başlayın devam ettirin 6.ayınıza kadar vücudunz güzel bir form alıcaktır ondan sonra salona geçersiniz ama bu 6 ayı atlatırsanız vücudunz gerçekten fit bir form alıcaktır ama beslenmenize dikkat etmelisiniz benim pek bilgim yok ama protein ağırlık beslenmelisiniz bir diet programı yazamam ama kilo almaya yönelik bir diet yapmalısnız sitede araştırın isterseniz biraz..

3. Duke Nukem

Duke Nukem Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yüzme
    6 ay P90x olmaz herşeyden önce. Zaten adam da bir tur P90x tamamlayanlar için P90x+ diye ayrı bir program yapmış, programın içinde var. Ayrıca P90x2 ve P90x 1 on 1 diye devam programları var, ben de önümüzdeki hafta P90x2 ye başlayacağım. 6ay boyunca P90x yapmak gereksiz olur.

Bence antrenmanları çıkarabiliyorsanız P90x, çıkaramıyorsanız P90 Lean yapın. Beslenme düzenini de aşağı yukarı oturtursanız iyi sonuç alırsınız diye tahmin ediyorum.

4. deniz1429

deniz1429 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Önerileriniz için çok teşekkür ediyorum... Bi makalede 1.5 2 ci aydan sonra protein kullanımı alabilirsiniz demiş yemenize ek olarak yani. Normal olarak yeme içmenize dikkat edin denilmiş başlangıç olarak...

5. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    p90x 2 çıktı şiddetle tavsiye ediyorum

6. deniz1429

deniz1429 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İndirebileceğimiz bi bağlantısı varmı hocam...????

7. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    demonoid.com

Sayfayı Paylaş