Omuzlarin genislememesi icin nasil calisilmali.

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Sisyphos tarafından 22 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Sisyphos

Sisyphos Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle eğer soracağım soruya yakın bir soru daha önce sorulduysa ve gözden kaçırdıysam çok özür dilerim.

Yaklaşık iki aydır kilo verme amacıyla cardio yapıyorum ve bu sürede beslenme düzenimi çok hatta hiç değiştirmeden 5 kilo verdim ama bu forumda da söylendiği gibi egzersizler sayesinde vücudum sıklaştığı için görenler daha fazla verdiğimi söylüyor.

Belki yeri değil ama konuyu açmışken forumun içeriğine ne kadar teşekkür etsem az, spor salonuna gidecek zamanım ve maddi durumum yokken bu forum eve resmen spor salonu getiriyor.

Bu kadar çene çaldıktan sonra soruma geçeyim. Omuzları zaten fazlasıyla geniş olan bir kadınım, dediğim gibi bu forumdaki her kas grubu için gösterilen egzersizleri yapıyorum ancak omuz konusunda biraz kararsızım. Daha belirgin bir hale gelmesini istemiyorum. Bununla ilgili bana verebileceğiniz öneriler var mı? Omuz çalışmayı bırak ya da programın şöyle değişiklikler yap gibi.

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    merak etmeyin istesenizde omuz bölgesini estetik dışı bir görünüme kavuşturamazsınız onun için rahat olun omuz egzersizlerini yapın yani az ağırlık çok tekrar yapın omuz kaslarını aktif tutun genetik olarak bir kas grubu ne kadar iyi olursa olsun devasa bir yapı için alet sorunu olmayan spor salonu,maddi imkan ve steroid lazımdır birde bayanlarda kaslanma erkeklere göre daha zordur

Sisyphos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş