omuzlarım diğer kaslara göre zayıf kaldı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve spor tarafından 1 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. spor

spor Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar omuzlarım diğer kas gruplarının yanında biraz zayıf kaldı...bunun için çözümü omuza haftada tam 1 gün ayırma kararı aldım.o gün tamamen omuza konsantre olucam.toplam 7 hareket var.3 tekrardan 10-8-6 piramit şeklinde.Proğramım amacım için yeterlimi fazlamı sizce.beslenmem gayet yerinde suplement ve doğal yemeklerde eksiğim yok cvp verirken bunuda göz ardı etmeyin.kas erimesi olmaz yani.şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.iyi formlar.

Dumbell Press dumbell çift el yukarı
    Lateral Raises yana açış
    Sholder Press makine
    Upright Rows bar çeneye doğru kaldır
    Bent Over Lateral 90 öne eğik yana açış
    Back and Front Press öne arkaya bar çalışması
    Front Raise Bar öne bar kaldır

Hareketlerin sırasına malesef uyamıyorum.Hangisi boşsa salonda onu yapmak zorundayım.sıraya dikkat etmeyin.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:57 ----------

şimdi SCHWARZXXL ın yazısını okudum.ve biraz bilgi sahibi oldum.setleri uygulayışım üzerinde değişiklik yapıcam.7 hakeret üzerine yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme: 1 Mart 2013
  2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    7 hareket mi? çok fazla. omuz için 1 yana açış, 1 press, 1 upright Rowyeter de artar, ağırlığı normal, tekrar sayısını yüksek tutmalısın 12-15 arası, her hareketi 4 set yap ve sonuçları gör diyorum.

nofear bunu beğendi.
  3. spor

spor Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sadece 1 bölge yaptığım gün 3 hareket az değilmi.6 çeşit supplement kullanıorum.bunların bana verdiği enerjiye güvenerek 7 girmeyi göze almıştım zaten ama kararsızdım.3 de az gibi geldi.diğer dediklerini ayrıca dikkate alıcam.çok tekrar az ağırlık olayı

Sayfayı Paylaş