NEYİ YANLIŞ YAPIYORUM BESLENME KONUSUNDA .... ??

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kralcat tarafından 15 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kralcat

kralcat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle herkese merhaba ismim Çağatay.
    Boyum 1.91 kilom 70 yaşım 19 ektomorf mezomorf karışımı bir vucut yapım var. Benim problemim kilo alamamak. Yani kaç senedir 70 in üzerine çıkamadım vucut geliştirmeyle de uğraşıyorum fit define bir vucudum var fakat bi türlü hacim alamıyorum sizden ricam ;
    - Elimde CTN MASS GAİNER COMPLEX 6000 GR var bunun kullanımını en doğru şekilde nasıl yaparım ( sabah al spordan sonra al vs gibi )
    - Beslenmem sağlam fakat demek ki bişeyleri yanlış yapıyorum ( yemekleri hangi zaman aralıkların da yemeliyim max kaç saat arayla gibi )
    - Antrenmanım da problem yok 2 kas grubu çalışıyorum az tekrar çok ağırlık yapıyorum (bu konu hakkın da da görüş tavsiye alabilirim )

Şimdilik bu kadar saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum teşekkür ediyorum....

2. emirkalava

emirkalava Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bandırma-İzmit
    Günlük kalori ve makrolarını hesaplıyor musun ?

3. kralcat

kralcat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Spora ara vermeden önce 70 kgdım sonra bi ara verdim 67 kg a indim şimdi tekrar başladım beslenmeme kaloriye dikkat ettim 70 e çıktım 1 haftada.
    2. hafta gene dikkatli beslendim kaloriyi 3000 in üzerinde aldım sürekli fakat değişen hiçbir şey olmadı.
    Evet hesapladım.

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yanlış yaptığın önemsiz ayrıntıların üzerinde durmak. Bu sorduklarının tamamı kilo alma açısından önemsiz.

O halde yapacağın 3500 kalori almak. 2 hafta boyunca 3500 kalori al, gene kilo artışı olmazsa 4000 kaloriye geç, o da yetmezse 2 hafta sonra 4500 kalori vs...Sorunun çözümü bu.

5. kralcat

kralcat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    doxux tamamdır denicem yorumun için teşekkür ederim .

doxux bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş