Neden kilo veremiyorum?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve surakings2 tarafından 28 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Arkadaşlar ben 12 yaşındayım ve biraz fazla kilolarım var.Şuan günde yarım ekmekten daha az yiyorum,Şekeri çok az tüketiyorum,Aynı şekilde un ve unlu mamülleride tüketmiyorum.4 gün oldu hala 1 kg veremedim?Yediklerimi biraz dahamı azaltsam?:confused:

2. yiğit1357

yiğit1357 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    oo 4 gün olmuş ve daha hala kilo veremedin ha durum vahim :) saçmalama daha 4 gün olmuş ve kilo veremedim diyosun sağlıklı beslen spor yap verirsin merak etme.

3. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Sevgili yiğit1357;

Yorumunuz için teşekkürler.Yorumunuzun ilk başlarında dalga geçiyorsunuz.Lütfen üslubunuza dikkat ederek konuşmalarınızda düzeltiniz.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Sevgili üye,

Bir çok konu açtınız bu konular üstüne, tavsiyemiz hep aynı oldu.Beslenme programınız ve idman programınız ile konu açarsanız gerekli yorumları alırsınız.

İyi çalışmalar.

5. Jake Tyler

Jake Tyler Üye

Beğenileri:
    493
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Kiloyu önemsicek bi yaşta değilsin.. Boşver rejim yapmayı felan , sadece daha az abur cubur ye.. Mesela bu yaştan gazlı içeçeklerin hepsini çıkar hayatından cipsleri çıkar hayatından..sonradan baya zor oluyor..

Sayfayı Paylaş