Neden kilo alamıyorum?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Priapos35 tarafından 2 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Priapos35

Priapos35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Daha evvel 6 ay kadar fitness tecrübem oldu 6 yıl kadar da taekwondo yaptım. Beslenmeyi ne kadar düzenli tutsam da kilo alamayan bir bünyem var. Şu anda tekrardan spora başlayacağım fakat sorularım vardır.
    Düzensiz uyku, kola ve sigara bağımlılığının kilo almaya etkisi nedir ayrı ayrı açıklayabilir misiniz? Kimisi kola içmeyi bırakınca kilo verdim diyor kimisi kilo aldım. 174'e 62 Kg'ım. İsteğim 77-78 kg'ya ulaşıp sabit tutmak hayatımın geri kalanında. Sigarayı içmediğim zamanlarda da kilo sorunum vardı. Sigarayla alakalı olduğunu sanmıyorum fakat bırakacağım.

2. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    Sigara içen insanlar kilo verir bu bi gerçek kilo alamıyorum ne kadar yesemde diyorsun yanılıyorsun yeterince yemiyorsun
    günlük 3 öğün mü yiyorsun kilo alamıyorsan 6 öğün yigeceksin gene mi alamıyorsun 8 öğün yigeceksin.

3. Priapos35

Priapos35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İnsaf be kardeşim biz de insanız diyorum 8 öğüne. Benim normalde yediğim yemeği sıradan bir insan yese yine kilo alır yine alır. Bu akşam yediğim 1 tabak köfte 1 tabak bulgur 1 tabak salata 1 kase çorba. Tamam eyvallah bir sporcu öğününe benzemiyor fakat yağ olarak dahi kütle aldırmıyorsa var bir bit yeniği.
    Sigara içmediğim zamanlarda da düzgünce yemek yiyip spor yapıyordum aynı terane. Sigara faktörünü çıkaralım tamam düzensiz uyku da kilo aldırmaz diyelim biliyorum. Fakat bu kola olayı nedir?

Öyle bir beslenme programını kaldıracak midem var da o kadar supplementi kaldıracak cüzdanım yok hocam

4. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    kardeşim sen eğer body building yapıyorsan kendini normal bi insanla kıyaslaman yanlış ..
    ayı ile aslan ile kıyasla onun gibi yemek ye burda bahsettigim yemek yeme şekli akşam yemeginde 1 tabak köfte bulgur dedigin şeyi emin ol benim yedigim öğünün 7/1'i
    benim bahsettigim her 2 saate bi yemek yemek sabah öyle akşam degil.

Sayfayı Paylaş