Neden Hemen Hacim Oluyor?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve poetwhitebird tarafından 22 Şubat 2006 başlatılmıştır.

1. slayte

slayte Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoşbulduk yasım 25 boyum 172 kilom 62 idi 1 ay önce şimdi 65 kolum ısınmadan alınan ölçüm 29 du şimdi 33 şimdi hesaplıyorum bu hızla büyürse 3 ay sonra 40 falan olur die bide bizim salonda protein tozları satılıo prowhey markası vitalife 45 euro bana ucuz geldi acaba dandik bişimi bunu kullnırsam daha ii gelişme sağlarmıyım

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    o zaman bir sene sonra kolun 50 seneye yeni arnold sensin var mı ole 3 liraya 5 köfte? o nedenle bilenlere sor bu sporda ne kadar ekmek o kadar köfte...

3. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    yok sandığın gibi değil slayte gelişimin yavaşlayacaktır hatta bu spora devam eder bırakmazsan belli bir noktadan sorada duracaktır gelişmen ama dediğim gibi ilk aylarda bu normal bence daff de söylemiş zaten 1 yıl sora arnold gibi olurdun :)
    ama olmuyor işte ve kilonun artmasıda gayet normal iştahın açıldı çünkü spor yapıyorsun acıkıyorsun yiyor ve kilo alıyorsun basitçe açıklaması bu bide sakın gelişmen duruncaya kadar hiçbirşey alma emin ol seni şu aşamada hiçbir yere götürmez supplament zaten gelişiyorsun değilmi paranmı çok ve seni psikolojik olarak etkileyecektir aminon bittimi kilo basamam felsefesi niye ya sorma amino bitti bunlar hikaye sen iyi beslen tavuk göğsü ton balığı makarna yumurta ye doğal al proteini

4. slayte

slayte Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok tesekkur ederim ilginiz ve alakanız için valla salondakileri dinlesem beni batırırlar servet lazım bunları almak için protein karbonhidrat ceratein aminoasit falan dünya para bunlar ya buna güçmü yeter gelişmenin durması tahminen ne kadar sürer acaba o zaman protein tozlarından almalımıyım arnald meselesine gelince valla azimle mıcan mermeri delermiş :badgrin:

5. TANTO

TANTO Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bölge yöneticisi
    Yer:
    ADANA
    :lol: :lol: :lol: :lol:

Alemsin Flexor gülmekten gözlerimden yaş geldi...

6. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    salondakileri dinlesem demişsin evet onlar para kazanmak istiyorlar sen b,ilirsin gelişiminin durması beslenmen ve düzenli idman yapıp yapmadığınla alakalı biraz bu sana bağlı ve zaten ölçü artmıyorsa durmuştur mesela ayda koldan 1 cm veya yarım cm almak iyi bir gelişmedir ama bunuda alamıyorsan veya beslenmen artık yeterli gelmezse konuşuruz tekrar

7. slayte

slayte Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum sasğolasın ilgilendiğin için vucudumdaki gelişmeleri gördükce daha bi azimle calışıyorum bu arada fena iştahımda acıldı bir ay sonra sana yeni kol ölcümüde vericem sağolasın dostum umarım o zamana kadar buyume hızla devam edr

Sayfayı Paylaş