Neden gelişemiyorum ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Yaver27 tarafından 5 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Hehehe :) soyledigimde ciddiyim ben ona rezillik degil cabalayip yoktan var etmek derim, v.g nin tarihine donup bakarsaniz herzaman bar dumbell veya istasyonlar yoktu agac govdeleri kutukler koca koca taslarla yapildigi donemlerden bugunlere gelindi, daha oncede soylemistim ben gercekten sizi takdir ediyorum cogu insanin sacma buldugu seyleri avantaja ceviren analitik dusunebilen biri oldugunuzu dusunuyorum ve bu sekilde devam ederseniz "bu is evde olmaz" diyenler icin sizin vitrin olacaginiza eminim.

Lg Smart World

Yaver27 bunu beğendi.
  2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    eyvallah :) şu an spor için aylık bin liralar ayıracak durumum yok. önce vardı fütursuzca alışveriş yapardım ama şimdi daha tutumluyum. 20 liralık plakalarla, aylık 200-300 liralık protein harcamasıyla bu işi götürüyorum. üstelik hem 3 öğün yemek çıkıyor, hem de protein ve karbonhidrat. yani ihtiyacım olan yemek dışında, 1 kuruş para harcamıyorum. bu durumda kolu 2 santim genişletmek bile benim için kardır. devasa vücut ölçülerine, baklavalara ulaşacağımı sanmıyorum ama, en azından evde, para harcamadan "spor yapılabileceğini" görürsem ve gösterirsem, bundan mutluluk duyarım.

3. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Bende tam olarak bunu kastetmistim ;)

Lg Smart World

Yaver27 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş