Nasil Bir Beslenme Programi?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve matilda tarafından 7 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar yoğun çalıştığım için bisiklet kullanamıyorum, uygun spor salonu da bulamadım oturarak çalışıyoruz ve bende basen kalça başladı yine şişmeye :( nasıl bir beslenme programı önerirsiniz? sabahları 10 dk step yapıyorum ama yeterli olmuyor. kilo almak is-te-mi-yo-rum. Ne yemeli ne içmeliyim? hap önermeyin içim dışım hap oldu zayıflayana kadar.

2. ultraukala

ultraukala Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    Bursa
    Sanırım bu iş dietlerle falan olmuyor.Adam akıllı bir spor yapmalısın.Haftada üç gün spor salonunda çalışsan hiçbir şeyin kalmas.Bide yağ yakıcı supplementler var onları kullanırsan yararını görürsün..Garnitin olması gerekiyorddu adı...eğer ki evde çalışıyorsan yan yatıp dizini sabit tutarak ayağını aşağı yukarı kaldırmayı dene.Ayağını kaldırdığında belinle 90derecelik bir açı olmasını sağla.Eğer hareketi anlamadıysan daha fazla açıklamaya çalışırım.Bide açma germe yap adam akıllı iyi gelir.Aklıma daha fazla hareket gelmiyo şimdi..Gelirse daha sonra yazarım.Başarılar...

3. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    şu anki beslenmeniz nasıl?...

4. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    2 öğün yiyorum sabah 6 ve öğlen 4. çok fazla acıktığım günlerde mecburen 3 öğün yiyorum o zaman sabah 6 öğle 12 ve akşam 7, şeker kullanmıyorum aspartam içeren şeker tabletleri var hap onlardan alıyorum, sıvı yağ kullanıyorum ve pek hamur işi yemiyorum ama galiba metebolizmam fazla yavaş :( nabzım 60 ve galiba bu çok fazla etkiliyor.

5. baris

baris Özel Üye

Beğenileri:
    554
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    üniversite ogr.
    Yer:
    ankara
    gunde iki ogun yıyorsan metabolizman haliyle yavaslayacaktır,bunu vucudun gelistirmis oldugu bir savunma olarak dusun , ogun miktarlarını kucultup sayılarını artırarak(4-5-6) bunu onleyebilirsin..aspartam kullanımınıda mumkun oldugunca en aza indir,tavsiyem hic kullanmamandan yanadır,cunku saglıgına verebilecegi zararlar gercekten onemli olcude,fazladan birkac kilo vermek ugruna boyle riskleri olan maddelerden uzak dur derim..

6. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    öğün sayınız çok az...bunu arttırın...3 ana öğün ve 2 ara öğün şeklinde 5 öğün mesela...bu, metabolizmanızı hızlandırır...her öğün yağsız protein, sebze tüketin, bunlar sizi tok tutar...tatlandırıcı kullanabilirsiniz,abartmadığınız müddetçe...sıvı yağ uygun...hamur işini ölçülü olarak tüketebilirsiniz, mümkün mertebe gündüz öğünlerinde olmak kaydıyla...her gün bol su için, en az 2 lt....

Sayfayı Paylaş