Muscletech Amina FX hakkında yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Nexima tarafından 23 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Nexima

Nexima Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle iyi gunler soru sorabilecegim baska bir bolum bulamadigim icin buraya yazdim. Suan gaspari bcaa ve optimum glutamin kullaniyorum ikiside yakin zaman icinde bitecek , simdi muscletech amina fx e baslamayi dusunuyorum. Ayri ayri kullanilan bcaa ve glutaminin yerini tutarmi sizce ne yapmayalim. Onerileriniz icin simdiden tesekkurler

2. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Yerini tutarmı tutmazmı o konuyu bir kenara bırak bu ürünü içebileceğini düşünüyormusun onu düşün ?

Geçen hafta aldım ilk içtiğimde kusuyodum,yarısını içebildim yine de midemi çok rahatsız etti yarısı bile. 2. deneyişimde vişne suyuyla karıştırıp içmeye çalıştım yine tadi çok kötü

Muscletech in bütün ürünlerinin tadı rezil durumda gerçi ama bu hiç içilecek gibi bir şey değil.. Amino Acid olarak bana kalırsa düzgün bir amino (universal gibi) + iyi bir glutamin yeterli. Glutamin de çok ağır idmanlar yaptığınızı düşünüyorsanız alın yoksa çok da gerekli olduğunu düşünmüyorum

Sayfayı Paylaş