Muscle & Fitness Gerçeği !!!

Konusu 'Çeşitli Makaleler' forumundadır ve quattrageus tarafından 9 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. quattrageus

quattrageus Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ******'de Muscle & Fitness ile ilgili bir inceleme okudum. Eğer siz de benim gibi bu dergiyi alıyorsanız ya da almayı düşünüyorsanız bu incelemeyi okumanızı öneririm.

Link vermek istiyorum ama görünmüyor. İncelemenin kısa yolunu ***** ana sayfasında görebilirsiniz

Son düzenleme: 9 Haziran 2011
  2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    kaynağın nedir Rambo16???

AngryHun bunu beğendi.
  3. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    kaynak: ****

yazıdada dikkatinizi çekmiştir ben yazıncada öyle oldu parola vari bir adres çıktı ama kaynak *****

4. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Hem site adlarını kullanmayı yasaklayıp hemde kaynak nedir diye soruyorsunuz, ilginç valla.

Quattrageus da rambo16 da ***** yazmış ama kaynağı gösterememişler forumdaki yasak yüzünden.

Kara Kalem, kenan_23, spudd webb ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    bu sporda şu da unutulmamalı yalnız,weider,arnold ve supplement firmaları olmasa bu seviyelere gelebilirmiydi su spor...o da tartışılmazı gereken ayrı bir konu...herkes naturel yaptığını söylüyor uluslararası arenada ama o dönemde galtasary lisesinde ilk vg klübünü kuran ve anılan isimlerle idman yapan akrabam olan büyüğümden dinlediklerim o dönemlerde de steroidlerin oldukça yoğun olduğunu gösteriyor...

sultanmehmed ve AngryHun bunu beğendi.
  6. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    mesela yazınında sonlarına doğru m&f alın vs.. diyor.. Fikirleriniz neler??

kasap sevdiği postu yerden yere çalarmış diyor yani tamamiyle kötülemiyor..

zaten kimsenin dergidekileri harfiyyen uyguladığını düşünmüyorum çok uç şeyler var bizim için..

bu gün eylül sayısı çıktı kararsızım..

7. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    ***** sitesi supplement karşıtı bir site, onların gözüyle her supplement zararlı yada faydasız. En önemlisi bir vücutgeliştirme sitesi değil yanlış anlaşılacak eminim ama bir sağlıklı yaşam sitesi. Bu bakımdan vücutçular açısından hesaba alınacak bir site ve yazar topuluğu değil. Ben de üye olmak, hatta iki makale yazmak gibi bir hataya düştüm ama düşündükleri bana ters geldiğinden ve bir vücutgeliştirme sitesi olmadığından devam etmedim. Burada linklerinin yasaklanması da normal çünkü anasayfalarına girecek olursan bu foruma çamur atmaları var.

DEXONİA ve Steve bunu beğendi.
  8. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    umur senin karın ağrın nedir anlatsana bana? süresiz tatile çıkmak istiyorsan bunu neden açıkça söylemiyorsun..
    yönetim senin oyuncağın ya da kaprislerinin kölesimi.. sen olmazsan bu forum yürümez mi?
    7 yıllık forum yönetimi senden mi öğrenecek kendi yazdığı kuralları???

-----
    arkadaşlar bu siteden paylaşım yasak kendileri kaynak verme kuralına uymadıkları için..

dishiwelet ve S.Çağrı bunu beğendi.
  9. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    O dergiyi Türkçeye çevirdikleri için önce Allaha dua edin sonra öpün o dergiyi başınızın üstüne koyun , umarım ileride flexi de çevirirler . Aylık 7 liraya kaynak okuyosunuz para değil

Millet bu dergiyi okumasında ne yapsın Nitrofull ürünlerini çoluk çocuğa itelemeye çalışan kendilerine hoca diyenlerimi kaynak alsın kendine

Supplement reklamı yapılıyomuş , yapılacak tabi ya ne reklamı yapılacak saat , parfüm , araba reklamı yapılmasından iyi değil mi

Bir yıldır hem ing hem turkçesini okuyorum daha onların idda ettiği şeylere rastlamadım .

Yazının sonunda 2 paragraf övgü yazmışlar dergiye madem bu kadar övecektin . Bu haltı baştan niye yedin niye sorarlar .

Birde çok önemliymiş gibi bu yazıyı alıp gelip buraya copy paste yapıyosunuz anlamak mümkün değil .

dungean, R10 ve AngryHun bunu beğendi.
  10. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    M&F olmasa men's health okumak zorunda kalırdık yalnız bu gerçekle de yüzleşelim... m&f te supplement reklamları olması, futbol dergilerinde krampon reklamları olması kadar normaldir. ayrıca m&f tam bir vg dergisi, dergiyi eline alan birisi vakit kaybetmeden kendisi için gerekli olan bilgilere ulaşabiliyor. bunlara ek olarak geçmiş sayılarında yer alan dwayne johnson, joe manganiello vb ünlüler ile yapılan röportajlar çoğu genç vgci için bir motivasyon kaynağı. bunlara ek olarak meter mevsimler, reşat onur uma, tolga murat balıkçı vb yerli sporcularla röportajlar yapıyor olmalarıda büyük bir güzelliktir bana kalırsa.

11. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Yok canım estağfurullah, haddime mi. ;)

Keşke biraz egonu yensende yazıların kaynağı gözümden kaçmış daha "ilk mesajda bile" o malum site yazıldığını görememişim deseydin böyle bana durduk yere çıkışmak ve alenen tehdit etmek yerine.
    Ben sadece kaynağı zaten belirtmiş arkadaşlar ama gözükmüyor napsınlar anlamında bir mesaj attım.
    Benim seninle bir sorunum yok, görüldüğü gibi olamazda zaten. ;)

Bazen görüyorum başka forumlarda yöneticilerin tabi olduğu kurallarda var hakaret etmemek, tehdit etmemek, herkese eşit olmak gibi...
    Keşke bu forumda da olsa da böyle tatsızlıklar olmasa.
    Keşke...

Sen beni hala banlamadığına göre (zaten kural çiğnediğim yok) ve bende hala foruma küsüp yazmayı bırakmadığıma göre hala bu mesajına bile olgunlukla cevap verdiğime göre ikimiz bazı konularda anlaşamasakta şu an için forumdayız.

Senden şu aşamada (seni bağlayan bir kural olmadığı için, olsa da kime şikayet edeceğim) sadece ricada bulunabilirim.
    O ricam da şudur, tehditler ve hakaretler (başka başlıkta başka bir üyeye) sana yakışmıyor. Beni ve herhangi bir üyeyi alenen yada üstü kapalı tehdit etme lütfen.

Konuyu merak eden arkadaşlar olursa da açsınlar tüm mesajlarımı okusunlar ben ne şahsına ne de başkasına ne hakaret ettim ne tehdit ettim. Diez'inde bana kızgın olma sebebi aşağıdaki başlıktır, buyrun link aşağıda:
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/body-gercegi-t41044p3.html?highlight=body+ger%E7e%F0i

Lütfen beni öcü gibi yansıtma foruma, bir söz vardır biz bizi biliriz diye. Burada belki 50bin üye var ama kemikleşen üyeler birbirini tanır, forumdan belki yüze yakın arkadaşım vardır yüzyüze yada faceden filan iletişim halinde olduğum. Diyeceğim o ki, senden başka kimse bana böyle şeyler demedi. Yönetimde dahil kimse ne karın ağrın var demedi ki bu zaten gerçekten benim arkadaşlarıma yakışmayacak bir usluptur.

Beni tehdit etmek yerine özel mesaj atıp hayırdır bir sorun mu var dersen seninle konuşacağımı zaten biliyorsun, sana attığım ama cevap atmadığın özel mesajdan. Ben sana "senin tabirinle" karın ağrımı anlatmıştım. Madem ilgileneceksin bunu bu şekilde yapma.

Kolay gelsin, bu mesajlarımızın silinmeyeceği umuduyla.

12. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    tavırlarına dikkat edersen ne kadar alaycı olduğunun farkına varırsın..
    sana kızgın olduğumu söylemişsin ama sana kızgın olduğum falan yok..üyelerle birebir derdi olmaz yönetimin..tek sorunumuz senin yönetimi karşına alman ve sürekli akıl vermen..emir kipinde konuşmaların, uyarmaların..

yönetimi sürekli anti-demokratik ve gaddar gösteriyorsun..sürekli akıl vermeye çalışıyorsun..
    hem foruma hiçbir katkısı olmayan (sürekli mesaj report etmek dışında) hem de üste çıkan bir tavrın var..

ben sana açıkça söyleyim senin gibi üyelere başka forumlar bu kadar katlanmazdı..içinde bulunduğun ortamın kıymetini bilmiyorsun..

sürekli eşit olmaktan, yöneticilerin haddin olmadığı halde egolarından bahsediyorsun ve gönderilmediğine şükretmek yerine hala dişinin kirasını istiyorsun..

şimdilik seni forum üyelerinin anlayışına bırakıyorum..

normal bir başlığı bir yönetici ile polemiğe girerek offtopic mezarlığına çevirdiğinin farkında bile değilsin..şahsen üye olsam senden şikayetçi olurdum..
    amacın polemik..anladığım kadarı ile sen polemiklerle besleniyorsun..

umur ya da başka bir üye bu başlıkta bir daha offtopic mesaj atarsa mesajları silinecektir.!!
    sorunları olan pm atar ve forumu polemik mecrasına çevirmez..

Fitness&Model, S.Çağrı, CranTz ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  13. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bence ayda 7 tl verip böyle bir dergi buldugumuz için çok şanslıyız bazı sayılarda sayfaların kimileri diğer sayfayla ters yazılmış oluyor ama mesela örnek verirsek kapak resminde arnold olan dergide sayısı aklımda değil yarısı yukarıdan aşağıya diğer yarısı aşağıdan yukarıya şekilde olmuş ama olsun gene güzel bir dergi supplement reklamı olması bence güzel ordanda özelliklerini okumus bulunuyoruz ve her ay ilk sayfalarda nitrotech ve celltech reklamı çıkardı bu sefer sadece nitrotech çıktı şaşırdım doğrusu yazı ters olması baskıdan dolayı olabilir diye düşünüyorum bu dergiyi kötülemek için değil ya bana öyle bir dergi denk geldi yada herkezin o sayısı aynı dergi çok güzel ama bu ay poster vermediler :D

14. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    off topic olacak ama o sayıyı kasten öyle çıkarmışlardı :D bir bölümü normal m&f içeriği, diğer bölümü arnold efsanesi ile ilgiliydi, öyle bir hoşluk yapmak istemişlerdi :D

15. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bilmiyordum bilgilendirme için saol

16. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    arkadaşlar onu bunu bilmem de ben amerikadan aldığım FLEX+ MD + MUSCLEMAG gibi dergileri okuduktan sonra türkiyede satılan o muscle and fitnees in yüzüne bile bakmam. o dergi türkçe olunca muscle si gitmiş sadece fitness i kalmış

17. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    üst düzey sporcu olduğundan dolayıdır, bir de bu spora yeni başlayanları, temeli olmayanları, yetersiz bilgisi olanları düşündüğün zaman bence gayet yeterli bir dergi, hatta ben bu sayısını özellikle beğendim. serdar aktolga'ya yer vermeleri de ayrıca bir sebep dergiyi almak için. kendim için söylüyorum bunu, 5/3/1 idmanından haberim yoktu, kendimi bu sporda gayet iyi düzeyde bilgiye sahip olarak görmeme rağmen. flex, m&f a göre daha üstün bir dergi olabilir ama yine de m&f bizi men's health okumaktan kurtardığı için bile iyi bir dergidir.

Sayfayı Paylaş