Motivasyon (Yeni ve ilerlemişler mutlaka okuyun)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FleXoR tarafından 25 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. gloster

gloster Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, 20 yaşındayım 1.81 boyunda 72 kiloyum. Vücut geliştirmeye henüz yeni başladım 2 seans oldu gideli bununla birlikte yarım saat kosu yapıyorum. öncelikle sorum kosuyu agırlık calısmasından once mı yoksa sonra mı yapmam gerekır? birde normalde vucudum fena degıl sadece sıkılasmaya ıhtıyacım var ancak arkadaslarım cok zayıf oldugumu bu yuzden kaslarımı buyultmemı cok kılo ıle az tekrar yapmamı soyluyolar. Ben ıse oyle dusunmuyorum ve az kılo ıle calısıyorum sızcde bu dogrumu napmam gerek? Birde ozellıkle gogus bolgemde bı sarkıklık var 2 seans oldu baslayalı ancak sankı goguslerım buyudu ve dahada sarkık konuma geldı gıbı hıssedıyorum sıktıgımda sorun yok ancak bıraktıgımda boyle hıssedıyorum sızce devam ettıkce bu durum duzelır mı?

2. Dogukaner

Dogukaner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni Başlıyorum bir kaç soru..

Merhaba internetten araştırdım ve en bilgili kaliteli bu siteyi buldum birkaç sorum olucak:

18 yaşındayım boyum 1.80 kilom 74 dün itibariyle çok ciddi şekilde vücut geliştirmeye karar verdim yurtdışında yaşıyorum kararlılıgımdan vazgeçmiyim diye 1 yıl peşin verdim ödemesini..

Fakat istedigim vucüt çok gelişmiş bi vucüt degil bu konuda pek bilgim olmadıgı için fitnessdaki adamada bişey tam olarak istegimi belirtemedim bahsettigim vucut hakkında 2 3 resim paylasıyorum

http://arabic.bf-1.com/fitness-arab/wp-content/uploads/2009/01/pic0110.jpg

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4rzo8hERS1rov2ozo1_400.jpg

http://clothingbrands24.com/wp-content/uploads/2010/12/men’s_underwear_brand_collections.jpg

Adama ne demem lazım böyle bi vucut elde etmek için yardım ederseniz sevinirim..

3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    ......

bu tip mesajları hiç sevmiyoruz biz bu forumda

4. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    kuaför mü bu adam 3 numara yap de bari direk şekillendirir senin vücudu :D

5. Dogukaner

Dogukaner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu adamın vücudunun tıpkısının aynısı olsun demiyorum bi ismi vardır diye sordum araştırdım biraz plaj vücudu deniyormuş

6. lukegrimwood

lukegrimwood Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    hedefi olmayan sporcu nereye gideceğini bilmeyen insan gibidir evden çok nadirde uzaklaşabilir yada sadece evin etrafında dönüp dolaşmak ile yetinir.

7. Valthonis

Valthonis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba, ben bundan 6 ay evvel 92 kiloydum. Gün içerisinde yediklerime dikkat ederek ve cardio yaparak 66 kiloya düştüm. Boyum 1.80... Ortalama 1.5 aydır sadece tempolu yürüyüş yapıyordum işler yoğun olduğu için...Yemek yeme düzenimi hiç bozmadım...Şu iki buçuk haftadır tekrar spora başladım. Haftada 4 gün yarım saat koşuyorum ve bel için sopa hareketleri, şınav ve dambıl çalışması yapıyorum 3 er set....fakat yeme düzenimi değiştirmememe rağmen 2.5 hafta içerisinde 4 kilo aldım. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Ne kaynaklı olabilir?

Sayfayı Paylaş