Merhabalar.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve xancx tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. xancx

xancx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba öncelikle kendimi tanıtayım daha doğru bilgi almak için.
    17 Yaşıma bu Kasımda gireceğim, 1.73 boyum ve 62 kiloyum. 14 yaşından beri çeşitli ağırlıklarla vücut çalıştım. Yani bi birikimim var zaten. Okullar kapanmadan 1 ay önce Lazar Angelov'un programını uyguladım yaz tatiline kadar oldukça verim aldım. Fakat yaz tatili girince işe başladım 2 buçuk aydır çalışıyorum. Yani kendimi bıraktım kilo verdim kasların görünümü falan gitti. Şimdi yeniden eve geldim, okullar açılmadan biraz kendimi toplamak için protein arayışına girdim hızlı olmak için. Bugüne kadar hep doğa yollarla yaptım ve gerçekten güzel bi vücudum olduğunu düşünüyorum. Neyse, Öncelikle protein tozlarına baktım, Optimum gold standart whey protein almaya karar verdim, sonrasında ailem istemedi kullanmamı doğal yollardan al dediklerinde forumdan doğal protein arayışına girdim. Bir tarif buldum 3 gün önce, süt, haşlanmış yumurta, lor peyniri, muz falan karıştırıyoruz blenderda biliyorsunuzdur zaten. İlk gün herşeyi aldım karıştırdım, gerçekten iğrenç diyebileceğim bir koku ve tat oldu. İkinci gün, yumurtaları sabah kahvaltısında yedim, tarife yumurtayı koymadan yaptım yine aynısı oldu. Tadı aynı koku yok sadece. Bugünde hepsini tek tek almak istedim, yumurtaları sabah yedim, sütü içtim sıra lor peynirine geldi yerken tıkandım. Yani artık midem almıyor açıkçası. E başka türlü nasıl protein alabiriim diye düşünmeye başladım şimdide. Protein tozunda hala kafam fakat alsam 1 kereye mahsus alıcam, 2. defa almak istemiyorum o yüzdende biraz çekingenim. Bi yardım :((

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş