Marc Fittin ölçüleri?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Muhammet1997 tarafından 17 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Muhammet1997

Muhammet1997 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
  2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    marc fitt ufak birisi ve inan bana her gün sokaktan binlerce bu vücuda benzer kütlede adam geçiyor , o yüzden ben bu şekilde olamam diye düşünmemelisin. define olmak gerçekten zor değil. ölçülere gelirsek 40-41 arası kol - 127-130 arası omuz , 52-53 civarı da bacak olma ihtimali yüksek.

Ekli Dosyalar:

• skinny.jpg
      skinny.jpg
      Dosya Boyutu:
      49,4 KB
      Görüntüleme:
      445
    sercan48720057 ve Muhammet1997 bunu beğendi.
  3. Muhammet1997

Muhammet1997 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Kütle olarak onun gibi olabilirim tabiki hatta uzun vaadede dahada büyürüm ben düşük yağ oranını bütün sene korumasından bahsediyorum bütün sene define bi vücudu var adamın ölçüler içinde teşekkür ederim

4. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    bütün sene define kalmak dediğin gibi kolay değil , genetik olarak uygunluk istiyor bu yüzden yıl boyunca define kalamayabilirsin ama bu kütlede bu yağ oranına bir süreliğine de olsa ulaşman mümkün.

5. Muhammet1997

Muhammet1997 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Peki bütün sene aynı forumu korumak natural olarak zorda olsa mümkün değil mi? yani 8 ay bulk yapıp 4 ay define olmanın bi anlamı yok benim için :D

6. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    ben vg'ye ilk başladığım dönemlerde beslenme olayını kavrayamamıştım ihtiyaç duyduğum kadar yiyemiyordum bu yüzden farketmeden yağ yakmışım. 2 ayın sonunda karnımdaki damarları görmeye başlamıştım ve üstümde inanılmaz bir halsizlik vardı , her gün yataktan yorgun kalkıyordum antrenmanlarda ne gücüm kalıyordu ne dayanıklılığım. kişiye göre değişebilir ama ben 3 aydan uzun süre %6 yağ ile dolaşacağımı sanmıyorum , belki sen yapabilirsin.

7. hercules13

hercules13 Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Boyunu bilmiyordum ama eğer 178 ise 37-38 cmden fazla kolu olduğunu sanmıyorum, göğüs kafesi de dar. Eğer ektomorf vücut yapısına sahipseniz tüm yıl böyle gezmek de çok zor değil. Eğer vücudunuz yatkınsa ulaşabileceğinizi düşünüyorum bu vücuda

Muhammet1997 bunu beğendi.
  8. Muhammet1997

Muhammet1997 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Peki ulaşması ne kadar alır şuan omuzum 105 kollarım 28 1 aydır düzenli başladım ve bırakmaya niyetimde yok :D
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Temmuz 2015 ---
    Peki ulaşması ne kadar alır şuan omuzum 105 kollarım 28 1 aydır düzenli başladım ve bırakmaya niyetimde yok :D

9. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    marc fitt bildiğim kadarıyla 7 seneden uzun süredir çalışıyor. son 3 senedir pek de gelişim aldığını söyleyemem. 2-2.5 seneden sonra vücudu oturmuş olmalı , tabi bu herkes 2 senede bu vücudu yapacak anlamına gelmiyor malesef.

Muhammet1997 bunu beğendi.
  10. Muhammet1997

Muhammet1997 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Cevaplarınız için çok teşekkür ederim inşallah hedefime ulaşırım

11. condor79q

condor79q Üye

Beğenileri:
    359
    Ödül Puanları:
    73
    O adam ectoysa muhtemelen hep bulktadir

HTC Desire 816 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. Muhammet1997

Muhammet1997 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    O kadar diyosun yani doğruysa sevindirici haber benim için :)

13. condor79q

condor79q Üye

Beğenileri:
    359
    Ödül Puanları:
    73
    Ectodan gelip gelisim gosterenler steride bulasmazsa ona yakin bir vucut yapiyiolar,sureklu clean bulkla beraber

14. sercan48720057

sercan48720057 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Kardes ecto mecto yok uydurmayin yok su adam 37 den fazla kol yapamaz diye bahsetmeyin o demek istediginiz cabuk kalori yakan veya yakmakda zorlanan insanlarinda tek yapacagi şey kalorilerini normal den 200-300 artirmak azaltmaktir hala kilo alamiyorsa 200 daha artirir deneyerek ogrenirsiniz bu işi. Ecto mezo yerine geletigi iyi kotu demek daha mantiklidir ayrica bi insan genetiginin iyi kotu oldugunu kendisiyle ayni progrmalari uygulamis biriyle 4-5 yil gecirerek olan gelisimi kiyaslarsa ogrenir kotu olup olmadigini.

Pink Zeppelin bunu beğendi.
  15. condor79q

condor79q Üye

Beğenileri:
    359
    Ödül Puanları:
    73
    Sen onu bide ectolara sor.genetikte diyebilirsin,ince kemikli,ince eklemlidirler,temel faaliyetleri icin ortalamadan fazla enerji harcarlar,dolayisiyla yaglNmalari zordur,kilo almasi cok iyi bir beslenmede bile gram gram olur.dedigin gibi kaloriyi arttirmak lazim ama her insaninda yiyebilecegi max gida miktari var,nekadar yemek yiyebilorsinki.bu forumdada var ectodan gelisim gosteren ve bu marc fit ten daha iyi fizik yapa lar.bi 4_5 senelerine maloluyor hele bide boyu uzunsa ve tum sene bulktalar cunku yaglanma az oluyor dahasi hemen kilo kaybediyolar.ornek berkay turkkan isimli arkadas bi incrle yazilarini istersen

16. sercan48720057

sercan48720057 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Yahu kardesim dediklerime hak vererek karsi cikmissin garibime gitti :) ama neyse hem ecto tabiri 1950 lerde bi adamin ortaya attigi fikir zaten onun asli şöyledir her insanin vucudu farklidir fakat biz sadece 3 e bolebildik ve boyle tanimladik demistir bunun hicbir bilimsel dayanagi yoktur sen ectosun gelisemezsin sen mezosun super vucutcu olursun diye bakipda eklemlerine bisey diyemezsin zaten eklemlerin kemiklerin ince olmasiyla nas karistirdin zor kilo almayi hic bir dayanagin yok! Keske arastirsaniz da biraz olsun bilgi sahibi olsaniz turkiyede 1 ay fitness yapan zaten antranör kesiliyor basimiza birazda bu isleri bilime döken bir adam Savaş Cebeci biraz videolarini izleyin belki ordan arastirmadanda ogrenibilirsiniz.

Sayfayı Paylaş