Low Carb Sonrası

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve BURAGBA tarafından 21 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler ben 40 günlük low carb diyetine başlamıştım geçen ay 36.günümdü bugün evde yaptığım için sporu salonsuz çok fazla etkisi olmadı ama gözle görülür bir fark var sonuçta belim 4cm civarı incelmiş 3.5kg vermişim şuan 1.68 boyum kilom ise 68.5 oldu son 4 gün kaldı diyetin bitmesine napcağımı bilemiyorum diyet biraz masraflı oldu bizimkiler bile bıktı tavuk göğsü almaktan :D

haftanın 6 nü sabah 5 yumurta toplam o gün içinde 500gr tavuk göğsü yiyordum 1.5 ila 2lt arası su tüketiyordum
    şimdi bu diyet bitince 4 gün sonra ne yapmalıyım ? kuzenle 1 aylık deneme için yazılmayı düşünüyoruz salona ama istediğim gibi bir salon bulamadım cardio ve bodye ağırlık veren kimi sadece bodye ağırlık veriyor fitness life gibi salonlarda cardioya önem veriyor

bu diyete başladığım 1.gün halim

bu da 32.gün halim

biraz göğüsler yağlar azalınca sarkma yaptı zaten jinekomasti var göğüs uçlarım şişkin sırf belki düzelir diye yağ oranını azaltmaya çalışıyorum aylardır daha da belirgin oldu korse takacak hale geldim şu göğüs uçları şişkinliği yüzünden

bu arada 10kg dambellarla çalışıyorum 2-3 aydan beri

ÜMDDMÜ bunu beğendi.
  2. ÜMDDMÜ

ÜMDDMÜ Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    BEAST
    Yer:
    GYM
    azım var, istek var, bence spor salonunda devam et, etkisi fazlasıyla göreceksin dir, BOOOOOM işte Budur ! :)

3. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    senin beslenmede sıkıntı var low carb falan onlar işin hikaye kısmı ne kadar devam ettirebilirsin 30 40 sonra ?
    önemli olan sağlıklı dengeli beslenmek hergün düzenli temiz gıdalarla beslenmek böylece hiç sıkıntıya girmeden vucutu şekle sokarsın daha uzun olur belki ama daha sağlıklı daha iyi olur gelişim çok yetersiz bu arada 40 gün degil 1 hafta gibi programı yapanların en az 2 ile 4 karın kası cıkıyordu sende malesef gözükmemiş
    10 kg dambılla da bi cacık olmaz kardeş zorlanabiliyosan bilemem ama otur şınav çek barfix çek dips yap git 10 litre şişeye kum doldur hiç bişe yoksa çeşit çok

Bekci bunu beğendi.
  4. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    bir an önce bayramdan sonra salon bakmam lazım her yerde tanıdık çok salonlara giden ama body agirlikli ben hem yağ yakmak hemde kasları arttırmak istiyorum yağ yakmak için karbonhidratı azaltmak gerektiğini biliyorum ama kas arttırmak içinde karbonhidrata ihtiyaç var 2 sini bir arada nasıl yapabilceğimi düşünüyorum

birde şu lanet olası jinekomastiden ameliyat olmam lazım bazı hastanelerde devlet karşılıyormuş onu araştırıcam ne kadar doğru bilimoyrum ama jinekomasti hapı varmış yurt dışında 250-300 tl civarında jinekomastiyi %70 oranında geçiriyormuş 2-3 ay içinde hiç duyan var mı ? böyle bir hap yardımcı olursa sevinirim

5. ÜMDDMÜ

ÜMDDMÜ Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    BEAST
    Yer:
    GYM
    yağ yakımı ile kas yapmak gerçekten zor, hedefin şu olsun yağ oranımı azaltıp olan kaslarımı meydana çıkartmak, ondan sonra kas yapmaya devam etmeliyim olsun. Beslenmene dikkat et, yağ yakıcı da kulana bilirsin.

6. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    beslenmeme nasıl dikkat edebilirim ? yani yağlardan uzak durucam gerçi yağ konusunda internette zeytinyağı içmenin yağ yakmaya çok faydalı olduğunu duydum ama sadece zeytinyağı neyse yağ yakmak için karbonhidratı düşürmek gerekmiyor mu ? 38 gündür zaten eziyet çekiyorum low carb yaparak enerji felan kalmadı zar zor kaldırıyorum 10kg dambılları karbonhidrat yiyipte yağ yakmak mümkün mü ? canım şu 38 günde çok ekmek yemek ve bol bol meyve yemek istedi ekmeği normalde tek sabahları 1 dilim yerdim diyete başlamadan önce meyve her gün yerdim illa 1 tabak ama 2sinde de karbonhidrat oranları yüzünden yiyemiyorum 38gündür bunları yiyerekte yağ yakabilme şansım var mı ? acaba onu merak ediyorum

Sayfayı Paylaş