Lor peyniri ile

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve panzehir2650 tarafından 28 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. panzehir2650

panzehir2650 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkdaşlar. Bn uzun süredir spor yapıoyrum ve artık supplement ile beslenmek istemiyorum. Günlük yaklaşık 100 gr lık proteine ihtiyacım var. Sabah yumurta ağırlıklı öğlen ton balığı ve akşam tavuk şeklinde 3 öğün besleniyorum.

Ara öğünlerdede protein tozu yerine günlük 250 gr lor peynir tüketmemim ne zararı olur sizce ? 250 gr lorda yaklaşık 45 gr protein içeriyo ye biliyorum yörsanın.

2. sthammer

sthammer Guest

son 3 aydır haftada 1.5 kilo lor peyniri yiyorum ve sorun olmadı, doğal beslenme en iyisi.

3. OvO

OvO Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    kayseri
    hangi loru tüketiyorsun ? ben kefir tüketiyorum malesef cok tuzlu degistirmek istiyorum ama baska marka bulamadım

4. sthammer

sthammer Guest

fiyat ve ulaşılabilirlik nedeniyle tahsildaroğlu kahvaltılık ve böreklik, 2.95 fiyat 16.90 pro 10 gr yağ, ektomorf olduğumdan yağı tolere edebiliyorum. Tuzu pek yok. Ama imkanınız varsa yörsan kullanın.

OvO bunu beğendi.
  5. panzehir2650

panzehir2650 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cvbı tam alamadım ama yinede teşekkür ederim

6. gigl

gigl Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    fazla kalsiyum ileride böbrek taşı yapabilr diye biliyorum. belki o bakmdan sorun olabilir =))

caga bunu beğendi.
  7. PinusNigra

PinusNigra Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci(Tıp)
    lor peyniri kalsiyum bakımından fakirdir peynir altı suyu olduğu için.hatta aynı gram protein tozundan bile daha az kalsiyum var.yağı ve tuzu az lor peyniri harika bir protein kaynağı.bende günde en az 150 gr yiyorum.

Sayfayı Paylaş