l'carnitine ve termojenik

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Scrik35 tarafından 11 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Scrik35

Scrik35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar
    Dymatize 1100 lük l'carnitine likit şeklinde ve Hardline burner 120tablet termojenik aldım.
    bunlar ile iyi bir şekilde kilo verebilirmiyim?
    183 boyundayım 96 kiloyum yaşım 18

2. forzaemre

forzaemre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İstanbul
    Bayağı hızlı kilo verebilirsin özellikle termojenik spor yapmadığın zamanlarda da yağ yakmanı sağlayacaktır fakat yaşın çok gençmiş bunlara ihtiyacın olduğunu pek sanmıyorum.Vücudun çok diri beslenmeni ayarlayarak düzenli kardio yaparak yinede kilo verebilirsin.Termojeniği iyi araştırmanı tavsiye ediyorum.

3. Scrik35

Scrik35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    termojeniği kullanmaya başlıyalı 3gün oldu spor yapan arkadaşlarıma soruyorum vücudumda bir hareketlilik var sanki içten içe bişey varmış gibi diyorum öyle olmaz diyorlar spor yapman lazım termojenik için anca öyle anlarsın diyorlar anlam veremedim.
    yaklaşık 5 yıl sporla uğraştım ilkokul ortaokul zamanında bırakınca kilo aldım vede bi kiloyu veremedim bir türlü bu senede malum ygs falan var vermek istiyorum bu sene artık polislik vsvs denemek istediğim için böyle ürünlere başvurdum inşallah başarılı bir sonuç alırım.

Sayfayı Paylaş