L-Carnitine Çiğneme Tableti Yardım.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve DeathOfTheAngel tarafından 20 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DeathOfTheAngel

DeathOfTheAngel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Flexor hocanın hazırladığı programı uyguluyorum.
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-sadece-2-adet-dumbell-t8554.html
    L-Carnitine çiğneme tableti almayı düşünüyorum.Faydasını görür müyüm?

Beslenmeye de dikkat ediyorum..

Yağları enerjiye çeviriyormuş.Enerji kullanılmaz ise geri yağ olarak depolanıyormuş. Bu linkteki programı yaparsam yeterli enerjiyi harcamış olur muyum?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Beslenmene dikkat et, kilo vermek istiyorsa bu programa cardio ekle, kalori hesabı yap. Carnitine vs ye gerek yok 16 yaşındasın zaten canavaar gibi metabolizma hızın var.

3. DeathOfTheAngel

DeathOfTheAngel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Sabah 7.30 gibi okul yoluna düşüyorum :) Yürüyerek gitmeye başladım. Çok hızlı yürüyorum. Yaklaşık 1 saat yürüyorum. Okul ve dersane ağır olduğu için kardiyo eklemem zor oluyor.Evde Flexor hocanın verdiği egzersizleri yapıyorum anca. L-carnitine alıp biraz daha yağ yakmak istiyorum. Linkteki egzersizler yeterli enerjiyi harcamama yardımcı olur mu?

4. brhmcr

brhmcr Guest

hersey yediğine bağlı yediklerinden fazla toplam enerji harcıyorsan kilo vereceksindir.

5. aphelion

aphelion Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    l carnitine ye para vermemeni öneririm. reklamlara kanıp satın alma sakın.

ben kullandım, elimde olduğu için arada kullanıyorum.

l karnitinin yağ yaktığı ispatlanamamış, l karnitinin gözle görülür 2 etkisi var;

1- fark edilebilir düzeyde terleme artıyor (bu yağ yakımı olarak yorumlanamıyor malesef)
    2- bende kardio performansını arttırmıştı. daha tıkanmadan daha uzun süre koşmamı sağlamıştı sadece ilk kullandığımda... (belkide pleseboydu)

paran çoksa acıma yok harçlıklarını biriktirip alıcaksan sakın ha sakın :)

zayıflamak için gerekenler;
    irade (hazır hiç bişey yemeyeceksin)
    vucut için gerekli kaloriden biraz daha az almak (spor yapıyorsan proteinli beslenmek)
    biraz daha fazla enerji harcamak için spor

DeathOfTheAngel bunu beğendi.
  6. DeathOfTheAngel

DeathOfTheAngel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Çiğneme tabletini eczaneye sordum. 10-25TL arası birşeymiş. Bana uygun geldi. O yüzden almak istedim. Boy 1,70 kilo 56. Karnımda aşırı yağ yok. Göğüs kafesim çok belli oluyor.Karnımda düşük bel giymekten kaynaklanan yağ birikintisi var. Vücudumdan yağları yakarsam karın bölgemden de eksilir diye Carnitine almaya karar verdim. 2 ay daha beklicem. Biraz daha araştırma yapıcam. Yorumun için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş