Lütfen antrenman için yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Knicli tarafından 23 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Knicli

Knicli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,
    bir süre önce kilolarım rahatsız ettigi için bu spora başladım. Daha önce 5yıl basketbol biraz boks çok önceride bisiklet, atletizm, yüzme, tekvando girisimlerim olmustu.Uzun vadede basketbol oynadım.
    Ve sporcu zamanlarımda 1.90 boyda 95 kilo oldugum zamanlarida bilirim ama ciddi şekilli bir vucudum vardi. Şimdilerde 116 lari gördüğüm oldu. En son 105 kiloydum ve bildiginiz şişman kıvamına yuruyordum. Hani meme baslari yukari dönük göbeği onde gidenlerden gibiydim.
    Yaşadığım yerde spor salonuna yazildim ama hocalar besyocu ve spor salonu gun boyu sadece cardio yapan adamlarla dolu. Daha onceki bb deneyimlerim sporcu geçmişim ve form sayesinde 1 ay çalıştım. 2 ay programınıda yine formdan uyarlayacagım ama salon bir gün erkeklere bir gün bayanlara bb de ileri seviye arkadaşların yardimina cok ihtiyacım var.

1 aydır her hangi bir ek gıda vs. Almadığımı belirtmek isterim ve son 1 hafta da, gitmedim 1 aylık degerlendirmem ve çalışmam şu şekilde:
    26.03.2014
    Omuz 115 cm
    Gögüs 108 cm
    Karın 103 cm
    Kol 36 cm
    Bacak 54 cm
    Kilo 105

23.04.2014
    Omuz 120 cm
    Gögüs 111 cm
    Karın 98 cm
    Bacak 60 cm
    Kol 37 cm
    Kilo 92
    Antrenmana son iki haftasında karın ekledim. Antrenmanımda şu şekilde:
    Göğüs
    Bench press
    Butterfly

Omuz
    Military press
    Lateral

Kol
    Barbell curl
    Triceps pushdowns

Sırt
    Wide-grip lat pulldown
    Seated (cable) row

Bel
    Supermens
    Deadlifts
    Suitcase dead

Karın
    Vacuum
    Crunch (egimli sehpada mekik)
    Cable crunch

Oblic
    High to low cable woodcopper
    Saxon side bends
    Oblic crunch

Bacak
    Leg extension
    Leg curl
    3 set 12x10x8 seklinde her bir hareketin çalışma ağırlık degeri farkli.
    Bu arada salonda halter yok bench için makine var onunda sehpası sabit yani incline decline için Şansım yok ama getirtireceklermis yine halter iceren diger hareketleri dumbellarla idare ediyoruz.
    Ikinci ay antrenman planimda hazir gibi ama sorun şu ki bir gun gidip bir gün gidemeyecegim.
    Sizce 2.nci ay antrenmanım nasıl olmalı?

Sayfayı Paylaş