Kreatin hakkında yan etki görüyor olabilir miyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Doğukan16 tarafından 9 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Doğukan16
    Offline

    Doğukan16 Üye

    Katılım:
    23 Mart 2015
    Mesajlar:
    14
    Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cinsiyet:
    Bay
    Meslek:
    Acil Tıp Teknisyeni
    Yer:
    İstanbul
    Protein toz ve bcaa kullanıyorum fakat onlarda hiç bir sorun yaşamadım hardline kreatin aldım toz olarak bugün baya bi gezdim antreman günü dündü bugün dinlenme günüm yemekten önce bi tatlı kaşığı aldım suyla beraber ama normalde tansiyonum 11 e 7 gibi seyreder bu sefer 12 8 oldu hissediyorum da arttığını onun dışında yüzümde değişik bi hal var tüylenme gibi ve bugün baya bi yürüdüm yani ondan mı acaba sorun var mı sizce?
     
  2. Square
    Offline

    Square Üye

    Katılım:
    14 Aralık 2015
    Mesajlar:
    98
    Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    18
    Cinsiyet:
    Bay
    İlk defa böyle bi yan etki duydum bende kreatin kullanıyorum ama antreman günlerimde yarım saat önce su ile alıyorum sizde öyle yapın hergünde alabilirsiniz isterseniz performansı %5 %10 arttırı ve yorulan kas dokularını daha hızlı tamir eder şiddetle tavsiye ederim kullanmadığım günlerde ağrıdan ölüyorum adeta . Hatta nox falanda alıp denemeyi düşünüyorum yaza doğru . Antreman öncesi bi bardak expresso yada sade kahve için farkı hissediceksiniz .
     

Sayfayı Paylaş