Komplike

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve hakanakcakil tarafından 31 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hakanakcakil

hakanakcakil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bir iki sorum olacak çok ciddi olarak kafam karıştı...

Önce kendimi anlatayım ki doğru yolu bulmamda yardımcı olabilin :)

Vücudum çok kötü değil, birkaç yıl basketbol oynadım, işim ses ışık sistemleri kiralama yani ameleliği bol :) ama kaslar amele kası :S dayanıklılık güç yüksek fakat görüntü sıfır birde göbek ekleyince hoş olmuyor. Çok şişmeden vücudumu düzeltmek isterim (bkz. klasik figth club ) :)

11-12 uyanıyorum, genelde kahvaltı etmeyi sevmem, dükkana gidiyorum çoğunlukla oturuyorum veya efor sarfettirmeyen işler yapıyorum haftada 1-2 gün organizasyona gidiyorum ciddi oranda malzeme taşıyıp enerji harcıyorum. Ama en büyük problemim salona başlayamıyorum çünkü saatlerim belli değil ve gün içinde vakit ayırmam mümkün değil yine gece 12 gibi eve geçiyorum 3-4 e kadar internet takılmaca sonra uyku :) :) gün içinde 50-100 mekik çekiyorum birde böyle 5 yaylı bi alet aldım 4 yayı söktüm onla 50 sağ 50 sol kol ağırlık kaldırma tarzı gerdirme yapıyorum, 20 göğüs hizasında çift el gerdirme falan yapıyorum..

İki gündür sadece muz, eti form (sunta gibi olanlardan), yiyorum ve yeşil çay içiyorum.

Şimdi abilerim ablalarım durumum sizinki gibi düzenli olamadığı için yazıların hiçbirinden tam olarak bir sonuç çıkaramıyorum. Ben nasıl beslenmeliyim ? Gün içinde düzensiz aralıklı olarak nasıl çalışmalıyım ? Özellikle tozlara hiç girmiyorum çünkü güvenemiyorum sonuçta sizin gibi profesyonel sporcu olmak değil amacım bilgi ve tecrübelerinizle aydınlatırsanız sevinirim.... eatchicken

Sayfayı Paylaş