Kolumla dirseğim arasında boşluk

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve godfather16 tarafından 20 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. godfather16

godfather16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar 20 yaşındayım 1 sene önce evde dumbell çalıştım bilgisizce sadece sağ kol çalıştım 1 2 ay dır salona başlamıştım ama bırakmak zorunda kaldım sağ kolum iç kısmında kas daha kısa boşluk var sol kolum normal belli bi fark var yani sağ kolumdaki boşluğu nasıl kapatabilirim?

2. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    Doğru anladıysam kaslarınızın kısalıgından kaynaklanan bi durum bir nebze de yanlış çalışma ile olabilir. Yapılacak birşey yok. SAlona devam edip sağ- sol bicepsi eşitmelen lazım. Sonra hacim yaptıkça bu görünüm azalacaktır.

3. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    kol çalışmalarını bar ile değil de dumbell ile yapmalısın. Bar ile yaparsan güçlü olan kol, zayıf olan kolun çekeceği ağırlığı da çekecek böylece fark devamlı sabit kalacaktır.

dumbell kullan ve dumbelları aynı anda hareket ettir, önce birini sonra diğerini değil...

4. godfather16

godfather16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Gray Wolf arkadaşım sadece sağ olan kısa sol normal yanlış çalıştığım için böle heralde sağ kolumu tek dumbel le uzatmaya yönelik çalıştırıp eşitleyince 2 sini birden hacim verdirmeye yönelik çalışsam nasıl olur?

Sayfayı Paylaş