kol kası gelişimi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve essopasa19 tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. essopasa19

essopasa19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar sitede yeniyim sıkıntım kollarımın cok ince olması. kol kasım neredeyse yok denecek kadar az, el bileklerim cok ince saat takamıyorum. yazın bu yüzden tişört giyemiyorum çekiniyorum kollarım ve bileğimi görmelerini istemiyorum. 25 yaşında 1.81 boyunda 65 kilodayım. spor salonuna yazıldım fakat salondakı hoca cok yetersiz geldi bana ve fazla umursamaz o yüzden gitmeyi bıraktım. evde kendi imkanlarımla kol kası geliştirebilir miyim? kol kası değil gerci kolumun geniş olmasını hacim kazandırmak istiyorum. bunun için dumbell yeterli galiba? yardımcı olabilirseniz sevinirim.

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Tabiki bir çift dumbella yapabilirsin barfiks ve dipsde kol geliştirir

3. Oguzhan_04

Oguzhan_04 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara
    en azından boyun uzun kardeş benim bileğim hem ince hem de boy 169 ! ama ince bilekli olman iyi kol kasını geliştirirsen bilek ile kol arasındaki fark artınca kol çok iri gözüküyo ! kol geliştirceksen triceps çalış kol kasının %60 ını oluşturur ! Triceps extentsion yap !

Ekli Dosyalar:

• images.jpg
      images.jpg
      Dosya Boyutu:
      2,1 KB
      Görüntüleme:
      260
  4. mtbowded2

mtbowded2 Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    salona git ve full body workout ile başla, sana hacim ve kuvvet kazandıracak.
    http://www.kasvekuvvet.net/dogan-vucut-gelistirme-programi.html

5. essopasa19

essopasa19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    salona gttm kardes fakat hoca ılk 10 gün fln günlük 30 dk antreman yzdı 20 dk kosu bandı 10 dk bısıklet sürme vücut ısınması icinmiş. ben dırek spora baslamk istiyorm hocayada dıorum kı benım nasl beslenmem lzm. bı bok soylemıo bol makrna pılav tuket tavuk fln ye dıo yani sacma bi salona yazıldım diye düsünüyorm. ben artık evde kendı ımkanlarımla yapmak istiyorum 2 tane dmbell alsam ne kadar yararlı olur yaza daha 3 ay fln var kolları cok iyi olmasa da tişort giyebilecek seviyeye getirsem yeterli çünkü suan gercekten cok ınce ve zayıf gorunuolar moralım bozuluo dolapta dolu tişört var ama hic giyemıyorum..

6. kerem9393

kerem9393 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sikinti yapma kardes hersey zamanla ama calisman lazim haftada en az evde calisicaksan 1 gun calis 1 gun dinlen ama biraz agir dumbell al on kol arka kol programlarina bak video sitelerinden ve evde dumbell la yapabileceklerini 4×12 halinde yapmaya calis 3 on kol 3 arka kol hareketi yeterli olacaktir yaza kadar iyide beslenmeyle kollarini buyutebilirsin..

Sayfayı Paylaş