Kilom 81 ama kilosu 75 olan kişi benden daha hacimli

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bilalbicer42 tarafından 8 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bilalbicer42

bilalbicer42 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar yaklaşık 1.5 senedir spor yapıyorum bırakmadan devamlı benden zayıf olupta hacimli olan insanlar var bunlar nasıl oluyorda benden hacimli oluyor benim kolum 37yse onunki 41 nasıl oluyor arkadaş anlayamıyorum boyum uzun diye mi acaba sadece meraktan soruyorum 188 boyum var acaba onunla alakasıda var mı söylediğim kişiler kısa saygılar[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    Kolu senden daha hacimli olan kisinin yag orani senden daha mi yuksek yoksa seninle ayni mi? Eger ayni ise bunun aciklamasi o kisinin kol genetigi senden daha iyi diyebiliriz...
    gorundugu kadari ile gayet yagsiz sekilli bir vucudun var ,1.88 boy olmasi bence gayet guzel bir avantaj ,natural olarak bol bol kutle ekleyebilirsin vucuda, uzun boy demek daha az olculer demek degildir , ornegin 1.70 lik bir adam var % 10 yag orani ile 40 cm kol olcusu elde etmis , bir de sen varsin 1.88 boy ile yine % 10 yag orani ile 40 cm kol olcun var , olcunuz ayni olmasina ragmen 1.70 lik kisinin kollari daha hacimli gozukur , fakat 1.88 lik biri olarak senin de soyle bir avantajin var ,1.70 lik sporcu natural olarak yuzde % 10yag oraniyla 45 cm kol olcusune cikamaz belki ama sen 1.88 lik bir sporcu olarak natural olarak ve % 10 yag oraniyla 45 cm kolu yapabilme olasilin 1.70 lik sporcuya kiyasla cok daha mumkun bir durumdur
    Biraz karisik oldu ama umarim birseyler anlatabilmisimdir :)

SoldiersOfGod ve bilalbicer42 bunu beğendi.
  3. bilalbicer42

bilalbicer42 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yorumunuz için teşekkür ederim anlatmak istediğinizi anladım sağolun

4. condor79q

condor79q Üye

Beğenileri:
    359
    Ödül Puanları:
    73
    Ayni sorun bendede war.192cm 86 kg yavas oluyor.sen bi 95 kg ol %10_12 yag oraniyle ozaman tekrar bir bak kendine

HTC Desire 816 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. bilalbicer42

bilalbicer42 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Hahaha 95 kg 15 kilo insallah o günleride görürüz

6. abugraerol

abugraerol Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    kardeşim boyun ve vücudun süper özleikle arka kol ve karn göğüse ağırlık ver

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. bilalbicer42

bilalbicer42 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    [​IMG] Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum tesekkurler yorumlar icin

Sayfayı Paylaş