Kilom 52 boyum 176 yaşım 18...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve wgenzo tarafından 21 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Selam abiler-kardesler.

Sorun mu diyeyim soru mu diyeyim ne diyeyim?:)

Ben 18 yaşındayım. 52 kiloyum. boyum da 1.76
    Kollarım sanki ergenlik döneminde yani 1 senedir yamuldu gibi ön kol la üst kasın olduğu bölüm ayrı oynuyo spastik gibi.. bana öyle geliyo muş, zayıflıktan mış vs vs:) bilirsiniz..

Yıl yıl önceki fotolarıma bakıyorum da harbi before önce ki sonra ki baska yahu.
    Resmen yas buyudukce kollar ipince, vücut kucucuk, zayıf, kara kuru bisi oldum ben heralde yahu.

Sigara da kullanıyorum çok içtiğim söylenemez ama az içiyorum diye yalan söylemek yersiz.. Sizden ricam bana gerçekten yardımcı olacak yöntemler. hani zorlayacak ama yararı az olacak veya hiç olmuycak şeyler diil.

İçleriniz de çok yetenekli, bilgili, tecrübeli abilerim var biliyorum..
    Yaz geldi geliyo ben o ince vücuda tshirt u giymek istemiyorum ya:d yardım istiyorum.
    Acilinden S.O.S yani:)

2. RealOgrish

RealOgrish Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Operator
    Yer:
    Avusturalya
    Birincisi Bu bir Sabir sporu

Ikincisi bir resmini gorseydik o zaman inan cok guzel yorum yapariz boyle zor

3. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    resim koyarım.. ama hiç kimse cevap yazmıyor. neden?

4. flixir

flixir Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
  5. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    benim derdim kilo almak.. kilo almadan nasıl spor yapabilirim söyler misiniz? Bu siteye kayıt oluş amacım kilo aldırıcı besin, takviye, sporları öğrenmek/uygulamak-tı... Kuru vücuda body mi olur ya.. Yardımlarını bekliyorum.

6. flixir

flixir Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci

kilo almadan spor yapılmaz değil,spor yapmadan sağlıklı kilo alınmaz diyecektin sanırım...benim de spora başlama amacım kilo almaktı ve yaklaşık 15 kilo aldım..yani bodyde amaç zaten kuru -zayıf,kilolu farketmez- vücudu geliştirmektir..

7. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    En büyük yanılgılardan ve saçmalamalardan biridir bu..Kuru vücuda body mi olur diye bişey yok.. Ben body başlamadan önce 46 kiloydum şuan 65 im ve boyum 1.76 sence kuru vücuda body olmuş mu :)..Üstelik boş yağ almadım kas olarak aldım!!

8. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Peki banada yardımcı oliun. Sade kilo almaya mı yöneleyim, yoksa bu sporumu yapayım, yoksa yoksa diye gider bu olay.. İşte yardımcı olun beni bu spordan anlıyor sanıyosunuz heralde Featles-Fitness yaptım karın bölgem felan.. ne buya anlamam ayıkmam ben. karde$ şöle böle diye biri acık anlatcaksa buyursun. Tesekkür ederm.

9. wgenzo

wgenzo Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Ya ne biçim insansiniz yaziyosunuz bidaha cevap vermiyosunuz? Siz kendinizi yardimci oldum veya bilgilimi saniyosunuz? Yoo degilsiniz.

Sayfayı Paylaş