Kiloluyum fit bir vücut istiyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve deadfire tarafından 7 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. deadfire

deadfire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba
    Kendimden biraz bahsedeyim . 19 yaşındayım 180 boyundayım 1.5 ay önce 97 kiloydum şuanda 90.7kiloyum sporumun ilk 1 ayında 23-24 gün salona gittim iyi sonuc aldım . 15 gün öncede yeni ve geniş kapsamlı bir salona yazıldım . Salonda vücut analizim yapıldı .
    Onlarıda sizlerle paylaşayım.
    IMAG0045.jpg
    IMAG0048.jpg
    IMAG0049.jpg

Abilerim bu konuda çok bilgili insanlar var burda bilinçsiz şeyler yapmak istemıyorum. Benim yapmak istediğim 1 hafta içerisinde salondaki hocaya programı değiştirteceğim şuanda göğüs , omuz , sırt , ön kol , arka kol , bacak , mide çalışıyorum hepsinden 1 er makinede hocadan istediğim programda yine makinelerle 1 ay daha çalışmak ama biraz kendimi yormak yani hareketleri fazlalaştırmak . Sonraki ayın başlangıcında dambıllara geçmek ve protein tozu kullanmaya başlamayı düşünüyorum . Ben için en yararlı ne olur .
    (Makinelerden önce 15 dk yürüme , makinelerden sonra 20 dk yürüme ve 15 dakika yatay bisiklete biniyorum.)
    Bu programda devam mı etmeliyim ?
    Direk dambıllara mı başlamayılım ?
    Protein tozu kullanmalımıyım ?

Ben şehirdışında üniversite okuyorum salona perşembe cuma cumartesi pazar gidebiliyorum . Bazende pazarteside gidebiliyorum .

Şimdiden teşekkür ederim . :)

2. deadfire

deadfire Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yardimlarinizi bekliyorum :)

Sayfayı Paylaş