Kilo vermek istiyorum yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cs!!! tarafından 25 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cs!!!

cs!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    geçen hafta spor salonuna 6 aylık yazıldım uzun sürede devam etmeyi düşünüyorum bana bir spor programı yazdılar 1 ay boyunca ona devam edicektim ben spor yanında başka takviyeler yapmak istiyorum çok fazla su içebiliyorum terleyince örneğin bugün spor salonunda sadece 3.5 litre su içtim fakat normal evde otururken günde 1 litre anca içiyorumdur aklımda bi kaç soru var fakat internette tam cevaplarını bulamadım. yemek konusunda pek kendimi tutamıyorum karnımı doyurmadan sofradan kalkamıyorum normaldede spor yaparım elimden geldiğince futbol basketbol yüzme gibi..

hafta içi hergün sporsalonuna 2 saat gideceğim cıkışta 30 dk kadar evede yürüyorum
    Boyum 1.75 - Kilom 94 - Yaş 17

soru kısmına gelince
    Günde kaç litre su içmemin bana yararı olur kaçtan fazlası zararlıdır ?
    Neleri yememem gerekir?
    Yağ yakıcı vsvs tozlar kullanmak istiyorum en iyi yağ yakıcı nedir ve nasıl kullanmalıyım?

2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    1) Uzmanlar 2 litre öneriyor ama 3 litre iyidir çok aşırıya kaçma.
    2) 3 beyaz (un-tuz-şeker)
    3) Yağ yakıcıyı süper güç gibi görmeyin.Yağ yakıcılar da uzun süre kullanımda faydasını görüyorsun.Şuanda yağ yakıcı kullanma bence.Vücudun zaten ilk başlarda baya kilo vericek.Daha sonra durucak.Bu durduğu zaman yağ yakıcı kullanırsın.En iyi yağ yakıcıyı " yağ yakıcılar " bölümünde kendin bakabilir ve karar verebilirsin.

İyi forumlar.

3. cs!!!

cs!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18

Sayfayı Paylaş