kilo vermek istemiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve freerunning tarafından 21 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. freerunning

freerunning Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    selamın aleykum arkadaslar direk konuya giricem

boyum 187 kilom 80 4 aydır yapıyorum alt yapımda var baklava istiyorum hergun gidiyorum haftanın 5 gunu öncedeen 95 kilodaydım 3 ayda 80 dustum ama hala yag oranım yuksek gıbı göbekde yag var birazda kollarda bölgesell yaglanma altta mıdem cıktı ama yagdan gorunmuyor daha fazla kılo vermemem gerekıyor cunku yuzum felan coktu ıyıce yakısmıyor kılo vermeden sıkılasmam gerekiyormus ama nasıl yapıcam seker kes dedi hocam kesiyorum gene kilo veriyorum anlamadım bi yardım edin

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Güçlü kalmak istiyosan 80 in altına düşme. 80e kadar inmişsin zaten daha ne.
    ağırlık antrenmanını yapıp düzenli beslenmeni tavsiye ederim..

freerunning bunu beğendi.
  3. freerunning

freerunning Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    tşkler ama ne yapıcagımı bilmliyorum sıkılasması için şekeri kesmem gerekiyormu sadece sıkılasmam kalmıs kiloda vermek istemiyorum

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yağ yakmak için kilo vermekten başka çaren yok. Eğer daha fazla kilo verirsen zayıf gözükeceğini düşünüyorsan (ki 187 boyda ve 80 kiloda hala yağlıysan muhtemelen böyle düşünmekte haklısındır), birkaç ay daha kas kütlesini arttırmaya bakıp sonra yağları eritirsin. Şekeri kesip kesmemen önemli değil, önemli olan günlük aldığın kalori miktarı. Bench press, squat ve deadliftte kaç kiloyla kaç tekrar çalışıyorsun?

Sayfayı Paylaş