Kilo verme konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cohiba tarafından 20 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cohiba

cohiba Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    21 yaşındayım, lisedeyken 120 kiloya kadar çıkıp lise sonlara doğru yeter bu kilolar diyerek 120'den 75'e kadar düşmüştüm. 3 senedir ailemden uzak bir şehirde ne bulursan o ye mantığında kilo alıyorum uzun zamandır. Bugün itibariyle spora başladım tekrardan, spor salonunda tartıldım 93 kiloyum şu an. Göbeğim var ve göğüs bölgesinde yağlanma var, 75 kilo olduğum zamanlarda da göğüs yağları sabitti, hiç gitmedi diyebilirim. Az çok kilo nasıl verilir biliyorum daha önce başarmış biri olarak fakat uzman görüşüne ihtiyacım var. Genelde kilo vermeye niyetlendiğim zamanlar akşam 6'dan sonra hiç bir şey ağzıma sürmem. Sadece meyve türü tüketip, param olunca haşlanmış tavuk yiyip bol bol su içiyorum. Hangi aletlerden ne kadar süreyle yapmalıyım? Yağ yakıcı L-Carnitine falan kullanmalı mıyım?(Bu işler öyle bir haftada olmaz farkındayım ama biraz hızlandırmak istiyorum) Şurda yanlış yapıyorsun sağlığına zararlı olur dediğiniz yerler var mı? Teşekkür ederim.

edit: Özellikle göğüs bölgesinde yağlanmak için tavsiyelerinizi de bekliyorum.

Sayfayı Paylaş