kilo verme öncelikli program

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve mpr tarafından 30 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mpr

mpr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boy 1.87 kilo 113 yaş 18. 1 hafta önce bodye başladım hocama anlattım kilo vermek istediğimi bir program verdi fakat bana kilo vermeyle alakasız gibi geldi birde size sorayım dedim. yerde mahalle arası mekan zaten dökük ekipmanlar vs.
    şuan uyguladığım program

20 tekrar 6 set

bunun oturaksızı yere oturarak 10 tekrar 6 set aynı aletle kollar düz geriye doğru yatarak 10 tekrar 6 set

bunun daha dikey olanı 10 tekrar 6 set

ön arka 10ar tekrar 4er set

10 tekrar 4 set

sonrasında mekik veya dumbellarla kafama göre takılıyorum.

koşu bandı ve bisiklet vermesini bekliyodum ama vermedi. kilo vermek için uygun bir program mı sizce? değilse nasıl bir program önerirsiniz?

2. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Hafif ağırlık, yüksek tekrar ve set aralarında az dinlenme ile yağ yakabilirsin ama bence bunları yaptıktan sonra dumbella kafana göre takılacağına koşu bandına insen 10 numara yağ yakarsın.

3. hellstrom

hellstrom Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bence kardio yapmalısın bu türle zor kilo verirsin.

4. cagatayd

cagatayd Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yaptığın haraketlerle nasıl kilo vericekmişsin onu anlayamadım ? Bunlar vg haraketleri kardiyo değil ki ? Senin kardiyo yapman gerekiyor. Kardiyo yapmak içinde günde minimum 40dk koşu bandı. ( 10dk 6.0 yürüyüş 10dk 8.0 koşu şeklinde yap ) Hemen sonrada 20 dk 25-30 hız arası bisiklet. Bunu haftada 6 gün yap. 3 gün git 1 gün dinlen. Beslenme konusundada sabah sağlam bir kahvaltı yap. Imkanın varsa sonra spora. Öğleden sonra fazla yağlı olmayan ekmeksiz bir yemek. Akşamda meyve. 2 ayda 10 kilo civarı verirsin.

Sayfayı Paylaş