kilo almak için whey iyi mi sizce?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve darkknight tarafından 8 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. darkknight

darkknight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    3.5 ay a yaklaştım 54.5 kilo ile başladım şuan 60 kiloyum.Ama daha fazla artmıyo kilom spor salonunda abiye danıştım whey önerdi.Siz ne tavsiye edersiniz?Kilo aldırıcı kullanan varsa bi yardım lütfen..

2. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    whey yerine karbonhidrat ağırlıklı içinde protein de olan bir toz tercih etmen mantıklı olur kilo almak için...

3. darkknight

darkknight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam kardeşim araştırcam bu tavsiyeni eyvallah

4. Deliammo

Deliammo Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Gainer alırsın yağla karışık kilo alırsın sonra gider o kiloları vermeye çalışırsın onları eritmeye çalışırkende haliyle hacimden düşersin . Hiç uğraşma karbonhidrat destekli beslen yavaş yavaş kilo almak yavaş yavaş kas yapmak bu sporda en iyisi.

5. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Whey protein antreman öncesi hızlı parçalanan protein tozudur ve kana çabuk karışır. Senin kilo alman için gereken bence kretein antremandan sonra yada yatmadan önce alınır ve kana yavaş karışır bunun sayesinde örnk: uyurken vücudun hala kas gelişimini ilerletir çünkü protein kanında yavaş ilerler ve bu senin kilo almana yardımcı olur .

6. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    ben anlamış değilim ya her kilo almak isteyen whey protein almak istiyor.whey protein size öyle ahım şahım kilo aldırmaz.
    almak gereken gainerdır.
    gainer hem kas kütlesini hem de yağ oranını arttırır ama kilo aldırır yani.
    belli bi zaman gainer kullanırsın ki bu bulk dönenimde olur genellikle.kullanırsın sonra definasyona girer yağları atar saf kas kütlesine ulaşırsın.
    benden tavsiye istersen muscle tech - mass tech önerebilirim yahut maddi konuda sıkıntı çekmezsen ultimate'in iso mass xtreme gainer'ı var.içinde creatine'den tut whey proteinine kadar herşey var ve 1 ay gidiyor.fiyatı 300 lira civarında.
    istersen kullanabilirsin :)

7. RmznTR

RmznTR Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Şimdilik kilo almak için whey e ihtiyacın yok.

Sana önerilerim:Spordan hemen sonra tıka basa yemek ye.Eğer çok fazla yağlı yemezsen spordan sonra yemek yemek hem kaslarda hacim artışına dolaylı olarakta kilo almana neden olur.
    Eğer ömrün boyunca kilo almada problem yaşadıysan ve vücudunun yağ oranı düşükse bütün öğünlerinde tıka basa yemek ye yani açlığını gidermek için değil mideni doldurabildiğin kadar doldurmak için yemelisin.

Bunları yaptığında da istediğin kiloya ulaşamadıysan gainer ve whey kullanabilirsin.

darkknight bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş