Kilo almak için evde spor yapıcam yardım edermisiniz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ro_LeX tarafından 3 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ro_LeX

Ro_LeX Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    mrb ben 20 yaşındayım 58 kiloyum 175 boyundayım. Yıllardır kilo almak için yapmadıgım şey kalmadı. Aldıran herşeyi yaptım ama hiç oynama yok. Bu sene üniversiteye başladıgımda bayağı kararlıydı bende öğünleri 5'e çıkardım ve bol karbonhidratlıı yiyecekler tüketmeye başladım. yaklaşık 6 kilo fln aldım 64 kilo oldum ama sadece göbek,göbek çevresi ve gögüslerim şişti.. kollar bacaklar ve yüzümde hiç bi değişiklik olmadı..bu yaz eve döndüm ve 1 ay içinde aldıgım bütün kiloyu yine verdim. bi hafta içinde yine üniversite için Kayseriye gitcem. Evde yalnız kalıyorum yiyecek konusunda pek sıkıntım yok bu sefer kol bacak ve yüzden almak için bodyforumdan yardım alcam dedim ve yazdım nolur yardım edin. Dambıl alıp evde dambıllarla çalışcam şınav ve barfixte çekicem. yine öğünü 5e çıkarıp iyi beslenmeye çalışcam. sizden yardım etmemi istediğim konu ise şu. imkanlarımı söyledim bu imkanlarla nasıl çalışabilirim? kol bacak ve yüzden nasıl kilo alırım? dambılları set şeklinde değil çiftini almayı düşünüyorum netten 3er 4er ve 5er ayrı ayrı satılanını buldum kaç kiloluk dambılları satın alıp başıyım? dambıllarla günde kaç saat çalışmam gerekiyo? hareketleri bodyforumdan araştırıp bulcam fakat sürelerini bilmiyorum ne kadar aralıklarla çalışmam gerekiyo fln işte. lütfen yardım edin artık kilo almak istiyorum. İllaki kas olcak diye bişey yok istediğim tek şey kollarım bacaklarım ve yüzümün artık normal bi şişkinlikte olması. şimdiden teşekkür ederim

2. brhmcr

brhmcr Guest

3. Ro_LeX

Ro_LeX Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    linkini verdiğiniz programı zaten bi hafta önce sık kullanılanlara ekledim gittiğimde denicem zaten.. ama problem bu söylenen hareketleri ne kadar yapmam. her birini kaçar defa veya kaç dakika yapmalıyım sorum buydu.. verdiniz kilo alma makalesinide bir ay önce okumuştum yazılanlar çok basit ve bilinen şeyler. galiba yazdgımı tam okumamışsınız yada anlamamışsınız. ben verilen o kalori tekniğiyle kilo alabiliyorum zaten.. bu yüzden ögünlerimi 5e çıkarıp 6 kilo aldım fakat sorun bu değil. yazımdada söylediğim gibi ben kol ve bacaktan alamıyorum sadece göbek,göbek çevresi ve gögüsten alıyorum.. fazla kalori alıp kilo almayı herkes bilir problemim o değil. kol bacaktan almak için yapılması gerekeni istiyorum.

4. hugokj

hugokj Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bulgaristan
    İlk once bir doktora gorun bence.Belki kilo alamıyorsun icten bi hastalıgın olabilir.İlk once bi doktora gorun derim.

5. Ro_LeX

Ro_LeX Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hugoks tahlillerde bişey yok herşey temiz.

Sayfayı Paylaş