kilo almak için bu diyet programı nasıl

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve duketemre tarafından 24 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. duketemre

duketemre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    bu tarif nasıl sizce çok iştahlı biri deyilim ve kilo almak istiyorum ama zahmet li iş olduğu için olmuyo bu tarifse çok zahmetsiz şuan 54 kiloyum bide 190 gram eti cici be 809 kaloriymiş YARDIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM
    2 kase büyüklüğündeki bi kaba sıcak süt (elinizi ne yaksın ne yakmasın o arada sıcaklık)
    ** İçine 15-20 adet bebe bisküvisi koyup eritin mama yapın
    ** 1 tatlı kaşığı da pekmez yada balla tadlandırın
    ****Ben bunu tam 3 ay aralıksız her akşam yaptım babam eve 12'li paketlerde süt aldı 5 kg lik hero baby biküsvileri bittikçe aldık hiç ara vermeden yaptım bunu ayda 4 kg 3 ayda ortalama 10-12 kg

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Kiloyu alırken sağlık alımı tercih etmen spor ile ilgileniyorsan daha iyi olur.hep hero baby bisküvi tüketerek yaşaman gerçekten sağlığına kötü etkiler.Düzgün karbonhidrat ve protein eklemen gerek yumurta pilav tavuk nohut sebzeler meyveler gerekli beslenmene

3. duketemre

duketemre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    onları arada yiyorum ama yumurtanın tavuğun spermi oldunu öğrendiyimden beri yumurta asla yemedim yemem

4. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    hey allahım eticici bebenin içindede yumarta var ozmn etde yeme sebzede yeme suda içme yaşama

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Senin askerlik bitmez.

Bu bir beslenme programı değil,yiyeceğin tek bir yiyeceği yazmışsın, ne yorum yapabiliriz bu konuda?Günün kalanında ne yiyorsun?Spor yapıyor musun?

"ayda 4 kg 3 ayda ortalama 10-12 kg " Bu ne demek? ayda 4 kilo alıyor musun?Hedefin ayda 4 kilo almak mı?

"onları arada yiyorum ama yumurtanın tavuğun spermi oldunu öğrendiyimden beri yumurta asla yemedim yemem" İyi misin? Yumurta hücresi diye bir şey duydun mu?

6. duketemre

duketemre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    body yapıcam ama zayif olduğum için yapmıyorum bide iştahsızım o yüzden bu yöntem çok mantıklı biraz kilo aldıktan sonra body ye başlıycam

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Cevap vermezsen bu konuya son cevabım. Zayıf olunca ağırlık çalışmamak gerektiği fikrine nereden kapıldın?

8. duketemre

duketemre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    zayif olduğum için bişeye benzemiycekti çalıştığım kas ben istediyim kalas bi kollar onun için de kilo almam lazım ayrıca bana göre zayiflara kas yakışmıyor benim düşüncem tabi bu

9. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Hem zayıf hem kaslı nasıl olabilirsin ki? En çok yağ oranın iyice düşerse saçma sapan bir triceps gözükebilir. Ağırlık çalışırsan yaşayacağın bu değil. Kilo alırken bir yandan da vücudunu şekillendirmiş olursun ama şekilsiz kilo almak istiyorum diyorsan sen bilirsin tabi. Eti cici bebe veya başka bir şey farketmez, yapman gereken günde 3000 kalori civarı alarak beslenmek. Yemek yiyemeyecek hale geldiğin noktada kaloriyi sıvı besinlerle alabilirsin. Süt iyidir. Birkaç bardaktan değil, litreden bahsediyorum.

10. duketemre

duketemre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    bende onu kasetim zayifken kas olmaz az olur oda güzel olmaz güzel durmaz peki sütü içine bişey katsak nasıl olur bu çikolata tozları falan varya cici bebeden sonra ondan içerim 1-2 bardak aynı zamanda evde kas çalışırım ben zatem şekilli bi vücüt ta istemiyorum sadece geniş omuzlar ve kalas gibi kol ve bacaklar

11. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    İstediğini katabilirsin,neyin tadını seviyorsan.Bal olabilir mesela.Önemli olan günün sonunda günlük ihtiyacından daha çok kalori almış olman. Normalde minimum yağ depolamasıyla kilo alman için günlük ihtiyacının %20-25 yukarısını tavsiye ederdim ama ağırlık çalışmayacaksan gerçekten bilmiyorum nasıl olacağını. Sanırım google'a danışman gerek.

12. duketemre

duketemre Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    peki YARDIMINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Sayfayı Paylaş