Kilo almadan vücut geliştirmek.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve DeadAndGone tarafından 7 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DeadAndGone

DeadAndGone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba.
    17 yaşında 1.82 boyunda 75 kilo bir gencim. Daha önce 92 93 kiloyu görmüştüm fakat bu 92 93 kiloyu kas olarak değil yağ olarak görmüştüm. 6 ay icinde 17 18 kilo verdim fakat bu kilo vermemde sporun etkisi yoktu ve sarkık bir vücuda sahibim.
    Soruma gelecek olursak ben kilo almadan bütün vücudumu kasa çevirmek, sarkıklıklardan kurtulmak istiyorum fakat nasıl beslenmem gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.:confused:

2. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    biraz forumu araştıralım lütfen, kilo almadan ya da kilo vermeden vücut geliştirme nasıl olsun, vücudun şeklini kilo almadan ya da vermeden değişmesi doğa kanunlarına aykırı.

DeadAndGone, Danny Boy, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. Alper.

Alper. Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ağırlık çalışabiliyorsan Karbonhidrattan kaç , özellikle antrenman oncesinde protein ile beslen.Vücudun enerjiyi karbonhidrattan almak isteyecektir.Vucutta karbonhidrat olmayınca yağları parçalar falan filan oralara girmeyeyim.Yağlardan kurtulur aynı zamanda kaslarını sıkılaştirabilirsi.Bende 1.90 boyundayım 112 kilo %24 yağ oranındaydım suan 93 kiloyum ve yağ oranım %17.

DeadAndGone bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş