Kilo alma ve kardio (Çelişki) ??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fb large tarafından 9 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fb large

fb large Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar..
    Benim yaş 17 boy 1.75 kilo 58.Kilo alma amaçlı body'e yazıldım 4 gün oldu her gün gidiyorum.Sırt bacak ve karın kaslarında ağrı oluyor ancak çok hırslıyım.Antremana başlarken ağrı falan kalmıyor.
    Benim sorum 5000 kalorilik beslenme listesi aldım.Ancak ağırlık çalışmıyorum.İlk bir hafta kardio yapıyorum.Bisiklet ve diğer 4 hareket(Hyper fln diyo isimlerini tam bilmiyorum.)Baya bir ter atıyorum ancak kilo kaybı olmadı hiç.Yani kilom zaten az ve kardio yapmam biraz mantıksız değil mi??.Yorum yazan yardım etmek istiyen herkese teşekkür ederim şimdiden..
    Not:Forumu yaklaşık 2 seneden beri takip ediyorum.Direk konu açmadım yani.

2. fb large

fb large Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu konuda bilgisi olan kimse yok mu?.En azından yardım edecek birisi??

3. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Muhtemelen vücudunun yağ oranı fazla...Hocan da ilk hafta yağ oranını düşürerek diğer haftalarda kilo alırken yağ ile değil kas şeklinde kilo alman için böyle yapmıştır..Kolay Gelsin..

fb large bunu beğendi.
  4. fb large

fb large Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İlgilendiğin için teşekkürler.Yağ oranını ölçtürmedim ancak %5-8 civarıdır kesin.Kilom ve boyuma bakarsan anlarsın zaten.Ayrıca 1 hafta bu şekilde devam edicem.Ağırlıklara elimi sürmedim hala.

5. fb large

fb large Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar 1 haftam doldu.Kardio hareketlerinin üstüne ağırlık çalışması yapıyorm.zaten kardioda haşatım çıkıyodu.Ağırlıklara da geçtim bugün lütfen yorum bekliyorumm.:eek:

Sayfayı Paylaş