Kilo Alma Beslenme Programı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve gkhndmrbs tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. gkhndmrbs

gkhndmrbs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba arkadaşlar. öncelikle konuyu yanlış yere yazdıysam şimdiden çok özür dilerim.Daha önce sadece 1.5 ay özel bir body salonuna gittim. ve aradan 2 ay geçtikten sonra şimdi tekrar İSMEK ismi altında belediyenin olan ücretsiz spor salonuna başladım.Ancak kilo ve program konusunda başım çok feci dertte.Her kafadan farklı bir ses çıkıyor herkes başka birşey söylüyor ve kilo alamazsam boşuna yapacagım söyleniyor acayip istekliyim ama bunlar çok kötü isteğimi kırıyor lütfen konu hakkında bilgi sahibi abilerimiz yada arkadaşlarımız bana yardımcı olursa çok sevinirim.

Boy : 1.63 Kilo : 54 Yaş : 19 ( ek olarak oldukça normal yani sümsük halimle bir fotograf çektim oda ekte lütfen bakıp geçen arkadaşlar dalga geçmeyiniz unutmayalımki herkesin bir kusuru vardır )

Şimdi ben ne yiyecegim, sabahları öğlenleri akşamları, karbonhidrad ve amino asit almam söyleniyor, kimileride protein al diyor eger bunları alırsam hangilerini alıcam ve nasıl düzenle kullanıcam.Salondaki aletleri kullanmayı biliyorum.ismekte bu konuda hiçbir sorun yok ama hocada hiç iş yok hiçbirşey bilmiyor.yani düzenli bir şekilde çalışmazsam aletleri bilmem hiçbir işe yaramayacak.Beslenme konusunda forumda çok fazla bilgi var buradan niye yararlanmıyorsun diyenleriniz olucak, hepsini tek tek okudum baktım ama her insana ve vücut yapısına göre bunlarında değiştiğini gördüm.Doktora gittigimde kilon yaşına ve boyuna göre iyi diyip yolluyorlar.Evet sizden istediğim bana bir düzen getirmeniz ve hızlı şekilde birşeylere sahip olmam.Yaz aylarına 3 ay kaldı üniversiteye gidiyorum ve bu yazda böyle çocuk vücudu ile çıkmak istemiyorum.Belki saçma bir istek olucak ama istediğim en kısa zamanda en iyi artış ve fark.Mükemmel bir vücuda sahip olmayı bukadar kısa sürede tabi istemiyorum ama en azından biraz kilo ve göğüs, omuz şişmesi benim çok farkedecektir.Eğer konu yanlış yerdeyse lütfen dogru yere taşıyın ama silmeyin bukadar yazdıklarm boşa gitmesin :(
    Acil olarak cevaplarınızı bekliyorum.. Ney nekadar olursa olsun alıcam herşeyi hiç gözüm görecek gibi değil mısır gevreği bile işe yarıyorsa onu bile alıcam :)) pahalı yada ucuz nevarsa gereken tavsiyelerinizi yazarsanız çk sevinirim yeterki birşeyler değişsin..

Son düzenleme: 28 Şubat 2010
  2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
  3. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    protein tozu alman bence şuan gereksiz.

derdin kilo ise düzen birinci kural..gainer alman laızm kilo aldırıcı tozlar.gainer bölümündeki suplementleri inceleeybilirsin.benim tavsiyem fiyat performans açısından optimum olabilir.

3 aşşağı 5 yukarı aynı ürünler ama burda en önemli şey aldığın bir 4,5 kg yi 1 engeç 1 buçuk ayda düzünli kullanıp bitirmelisin.millet (benim gibi) alıp 2-3 ayda anca bitiriyor 1 gün içiyor bir gün içmiyor sonra sonuç bekliyolar.

proteini ilk etapta normal yediğin besinlerden almaya bak.günlük kilonun 2 katı kadar protein alman lazım.forumda detaylı bilgi mevcut.

benim basit birkaç öneri her sabah 4-5 yumurta beyazı biri tam(protein için)

kilo için kuruyemiş tüketebilirisn , fıstık ezmesi , meyvalı yoğurt

mideyi boş bırakma 2-3 saat aç kaldın mı olmaz bu iş.

beslenme programalrını inceleyip bahsi geçen besinleride forumd aaraştırıp tartabilirisn.

4. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında abur cubur yiyerek kilo alırsın fakat oda istenilen şekilde kilo almak değil galiba.Sen kas olarak almak istiyorsun galiba.

5. gkhndmrbs

gkhndmrbs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet kas olarak almak istiyorum.birde cilt ile ilgili sorunum oldugu için abur cubur bana dokunacaktır.şuan yeni başladıgımda şu şekil bir beslenme içersindeyim sabahları 1 kaşık pekmez 20 dk sonra beyaz peynir yağlı, 2 yada yiyebilirsem 3 tane yumurta, süt. öğlen 1-2 gibi pilav yada makarna, bir el büyüklügünde tavuk eti, yanında mantı vb birkaç yiyecek daha. saat 4-5 gibi eve geldigimde alablrsem ton balıgı alıyorum sonrasında 6-7 gibi spora gidiyorum spor cıkısı bir kek ve meyve suyu eve döndgmde ise tekrar pilav yada makarna içinde olmak üzere bir akşam yemegi. bu sekilde devam ediyorum ama inşallah yararı olur.birde çok yemek yedigim zaman cok cabuk tuvalete cıkıyorum sanırım metobolizmam hızlı calısıyor.bu yüzdende kilo alamadıgımı dşünüyorum..bu yüzden kilo almak için toz kullanıcam.şuan bir hoca bana karbonhidrat ve aminoasit önerdi ama henüz almadım alırsam günü gününe içerim çünkü çok istekliyim hızlı bir gelişim konusunda

6. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bana yediklerin az geldi birde üstüne spor yapıyorsun.Ben yemek yememe dikkat etmedim 2.5 ayda 20 kilo aldım fakat senin yukarda yediklerinin 3-4 mislini günde yiyordum :D

Dikkat et ama hocanın direk önerdiği ürünleri alma marka ve çeşidini al forumda araştır,sor bizlere fiyatlarına bak

7. AnschLag

AnschLag Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    Merak ettiğim nerene aldın o kiloyu. Göbek olabilir mi?
    Protein tozu şimdilik alma. Kilonun 2 katı protein, 4 katı filan da karbonhidrat al. Vitaminlerini, minerallerini eksik etme; alabilirsen (ki pahalı bir şey değil) vitamin desteği alabilirsin eczanelerden. Yağı hayvansal yağlardan tercih etme. En sağlıklısı zeytin yağıdır, peynirin yağı pek faydalı değil. Yağı az almaya dikkat et. Ona da ihtiyacın var ama fazlasına asla, her birinde olduğu gibi. Antrenmandan 1-2 saat önce karbonhidrat ağırlıklı beslen. Antrenmandan çıkar çıkmaz meyve suyunu iç. Ve yapabilirsen lor peyniri ye. (tabi bu peyniri ara veya ana öğünlerinde de yiyeceksin, yatmadan önce hariç) Sonra eve geldiğinde de Protein ağırlıklı yemeğini ye. Ama günlük 5-6 öğün yemelisin, aç kalmamalısın. Bir kerede yemeğe çok yüklenmek yerine onu öğünlere parçalamalısın. Kolay gelsin, başarılar..

8. pc_qoloq

pc_qoloq Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Kardeş bi kaşık pekmezden ne bekliyorsun... Ben de kilo almaya çalışıyorum Sabah 1 su bardağı pekmezin ancak faydasını görebiliyorum...Akşam da içersen tabi daha iyi oluyor.Lor peynirini de ekledin mi müthiş oluyor diyebilirim tavsiye ederim

9. lantis44

lantis44 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Göbek ve basen bir bütün oldu resmen.Çocuk doğurmuş karılar gibi oldu götüm :D

10. gkhndmrbs

gkhndmrbs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şuan öğünleri arttırmaya çalışıyorum ancak yani bünye meselesimi bilmiyorum ama ben sizin yediginiz kadar yiyemıyorum.yani zorluyorum ama okadar arttırmam imkansız gibi..zten okadar yesemde eminim direk tuvalete çıkacagımdan 5 dakika sonra :D

11. Bjj

Bjj Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Hizli bir sekilde kilo almak istiyorsan; Universal Nutrition Gain Fast isini gorucektir! Yaninda iyi bir beslenme programi ile istedigin sonucu kisa bir surede alabilirsin. Gainer alicaksan mutlaka Gain Fast'i oneririm. Cok hizli bir sekilde kilo aldiriyor. Tadi biraz kutudur ama: Daha iyisini arama!

12. muhammedali.401

muhammedali.401 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaşlar ben 18 yaşındayım boyum 1.87 çok zayıfım ve kilo almak istiyorum ne yaptıysam olmadı sizce protein tozları işe yarar mı cevaplarınızı bekliyorum

Sayfayı Paylaş