Kilo alamıyorum. Yardım edin!

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve deniz.hemen tarafından 12 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. deniz.hemen

deniz.hemen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle 1.90 boyunda 67-71 kilo arasında bir kiloda olan 18 yaşında bir erkeğim. Sıkıntım: ne kadar cok yesem de istedigim vücuda sahip olamamam. Bu arada üniversite hazırlık okuyorum yani spor yapmak için yeterli vaktim yok. En azından ben öyle sanıyorum. Cılız bir vücudum var genel olarak. Ekipman olarak bilek çalışma aletim ve 2 adet 5 kg ağırlığım var. Ayrıca orta seviye geliri olan bir ailenin çocuğuyum. Beslenme konusunda çok aşırı davranamam yani. Son olarak evimde önceden kalmış Hardline Whey 3 Matrix 3 kilo protein tozum ve 3 kilo karbonhidrat tozum bulunmakta. Nasıl beslenmem gerek ve nasıl çalışmam gerek. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. deniz.hemen

deniz.hemen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yardım edebilecek yokmu acaba?

3. deniz.hemen

deniz.hemen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  4. firewing

firewing Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Yurttamisin evdemisin bilmiyorum ama kendi yemegini kendin yapmayi ogren pilav tavuk gogusu mesela yada atiyorum makarna ton baligi kahvalti disinda gunde 3 ogun boyle beslenirsen herturlu kilo alirsin kilo alamamak diye bisey yok tabi 3 ogun dediysek her ogun kucucuk porsiyonlarla degil kusana kadar yiyiceksin 1 ay sonra 5 ogun gitgide arttir bakim kilo aliyormusun almiyormusun ve sporsalonuna gitmen gerek evde bisey olmaz

5. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Günde 3000-4000 kalori alırsan kilo alabilirsin ve bunu çok ucuz yiyeceklerle de yapabilirsin. Forumda bol bol öneri var ucuz protein ve karbonhidrat kaynakları ile ilgili. Arama kutusunu kullanmanı tavsiye ederim.

6. Akın Gülgeç

Akın Gülgeç Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    konya
    kalori hesabini yap veya yaptir onun 1000 kalori uzerinde beslenmeye calis 2 3 saatte bir kesin biseyler ye ara ogunler kullamabilirsin ana ogunlerinde karbonhidrati yuksek tut esmer makarna pilav haslanmis patates bunlar yemesi keyif veren ve ekonomik oneriler protein olarakda tavuk gogusu oneriyorum ama dedigim gibi 3 saate bir biseyler ye
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Şubat 2015 ---
    yemek icin kendini zorlamalisin dostum bu kolay bir is degil emin ol kilo almak vermekten kat kat daha zor ve yipraticidir

Sayfayı Paylaş