Kişiye Özel Çalışma Planlaması Hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve 3nis tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 3nis

3nis Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Satış Danışmanı
    Yer:
    Bartın
    Merhaba arkadaşlar;
    Bir türlü bodybuilding sporuna başlayamıyorum.Bunun nedeni ise şehrimizde 5 tane spor salonu olup , başlarındaki kişilerin bu işi sadece para için yapmasından ibaret...Evde yapmaya çalışsam sadece koşu bandı ve dambıl ile bir yerlere gelebileceğimi zannetmiyorum ki yine bilgi eksikliğim var...

Benim sorunum en azından burada bana yardımcı olabilecek olan arkadaşlar var ise beden ölçülerim ve kilomu yazsam ve bana spor salonuna gittiğimde en çok nelere yön vermem gerektiğini hangi aletleri kullanmam gerektiğini aktarabilirler mi...

İnanın bu sporu gösterişten çok kendime olan güvenimin artması ve istediğim kıyafetleri giyebilmeyi,yüksek eğim olan yolları daha kolay çıkmayı ve en güzelide vücudumu kilolar altında ezdirerek sağlıksız bir yaşam sürmek istemiyorum.

Ben vücud ölçülerimi aşağıda yazıyorum.Sizden ricam gerçekten şunları şunları yaparsan daha iyi olur gibisinden cümlelerdir arkadaşlar.
    Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Göbek - Bel Ölçüsü ;119-106
    Kol üst ölçüsü ; 31
    Göğüs ölçüsü ;105
    Boy ; 165
    Kilo ; 94

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

3nis bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş