Kendim çalışmak istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sport tarafından 23 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sport

sport Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle yüzmeye başladığımı belirtmek istiyorum. Bunun yanında barfiks, dumbell ve mekik sehpası alarak kendi çalışma programımı yapmak istiyorum ve bu konuda fikirlerinizi sormak istiyorum.

2 sene boyunca nizami olarak gitmedim fakat body building yaptım, belirli bir temelim var. Şuanda 16 yaşındayım ve 17 yaşına gireceğim, maalesef yaşlanıyorum artık bu yüzden de psikolojim bozuldu.

Site üzerinde bir çok çalışma programı ve sırf dumbell programlarına baktım ve bir fikir sahibiyim. Sizler acaba ne düşünüyorsunuz? Yaza kadar, 6 ay süresince yüzme+barfiks+dumbell+mekik kombinasyonu ile iyi bir vücut yapabilir miyim? Ayrıca zayıfım yani şişman değilim, 1.80 boy ve 53-55 kiloyum. Bunun yanına da düzenli beslenme ekliyeceğim.

2. Zerstorer

Zerstorer Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    valla daha bana kalırsa daha önce yaptıgına göre yapman gerekenleri temel bilgileri biliyorsun...
    1-2 ay bence dene evde bak bakalım kg arttır gelişme gösteriyosan dogru yoldasın ama hiçbir degişme yoksa bende salona geri dön...
    bide kütle kazanıcagın antremanlada yüzme ...ayrı bir gün yüz

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul

Yuzmeye ben de cok gitmek istedim. Sonra forumda okuduklarıma gore, kaslar dinlendigimiz zaman gelisiyorlar ve ben de off gunumde yuzmeye gitmek istemedim cunku yuzme baslı basına yorucu bir spor.

Bir de sen zaten bayagı zayıfsın, hem bb hem de yuzerek kilo alıp hacim yapmak cook zor olacak sanırsam. Yine de bilgili biri bizi aydınlatırsa güzel olurdu; Yuzme ve bb aynı anda olur mu?

Sayfayı Paylaş