katı vejeteryan

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mr_hund tarafından 21 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mr_hund

mr_hund Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    mrb değerli arkadaşlar. yaşım 34 boyum 1.83 kilom yaklaşık 15 senedir 72. ve katı vejeteryanım. et ve süt ürünleri yiyemiyorum yemeye çok çabaladım ama her seferinde kusarak hüsrana uğradım. psikoloji doktorundan tutunda gitmediğim doktor kalmadı. Kilo almak istiyorum ama bir türlü alamıyorum. bu yüzden yardımlarınızı bekliyorum.

yorumları okudum ve araştırma sonucu Hardline ProGainer diye besin takviyesi gördüm ve almaya karar verdim. geceleri haftada 2-3 gün spor yapıyorum. maddi olarak iyi denilecek bir durumdayım.

daha önce isosource diye bi karışım verdi diet doktoru ama tadını sevmedim içemedim süt tadı vardı.
    sadece sebze ve meyve yiyiyorum. bol bol nohut kurufasulye ve yeşil mercimek tüketmeye çalışıyorum.

sizce ne yapmalıyım progainer mi alayım başka birşey önerirmisiniz önermezmisiniz sağlığı bozarmı bilemedim. alırsam nasıl kullanmalıyım. günlük protein ihtiyacının sanırım %25 ini falan anca alabiliyorum.

hepinizden allah razı olsun iyi forumlar arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş