Kasları genelmi çalıştırayım Bölüm bölümmü ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yazik tarafından 14 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yazik

yazik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben 1,70 boyunda 67 kilodayım.
    Ben bir çok arastırma yaptım kimi bölüm bölüm çalıstırıyo kaslarını kimi genel olarak.Haftada 3 gün gidiyorum bu üç gün içinde parça parça çalıstırmayı düsünüyorum aslında daha hızlı bi gelişim olacağının kanaatindeyim sizinde görüşlerine göre hareket edicem.

Eğer bölüm bölüm çalıstırmam ii olur derseniz bana uygun bi program da tavsiye ederseniz sevinirim...

Simdiden hepinize tşkler...

2. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ne kadar zamandır bu sporu yapıyorsun ?
    eğer yeni başladıysan 1. ay programını yapmalısın takiben 2. ay programı.ancak en iyi şekilde seni gözlemleyen antrenöründen programın hakkında yardım almanı öneririm.
    yeni başlayan için 3gün yeterli şimdilik senin için.
    başarılar.

yazik bunu beğendi.
  3. yazik

yazik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1 ayı bitirdiim ikinci aya girdim.
    giriş ölçülerim
    omuz-111 cm
    göğüs-91
    kol-31
    karın-89 cm idi

bir ayın sonunda
    omuz-114
    göğüs-94
    kol-33
    karın-84 oldu.

bu zmana kadar vücudu genel olarak çalıstırıyordum.Acaba diorum haftada 3 gün gidiyom bi gün belirli bi bölümü diğer gün farklı 3günde baska bi noktayı çalıstırarrakmı devm etsem yok yine hergün vücüdun her kasınımı çalıstırsam normalde sistemimiz bole.görüslerinizi bekliyorum

4. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    İlk ay zaten 2 hafta istasyon çalışması 2 hafta genel olarak vücudu hazırlamak için altyapı çalışması yapmışsındır. Bence hocan artık sana bir program hazırlamalı. Eğer ilgisiz diyorsan forumda inceleyip 2. ay programlarına bakabilirsin. Tabiiki kas gruplarını 3'e bölüp bölüm bölüm çalışacaksın. Her gün genel çalışarak verim elde edemezsin. Her gün bacak-kol-arkakol-göğüs-kanat-omuz-karın çalıştığını düşün. her birinden tek hareket yapsan 7 hareket yapar zaten. onun yerine kas gruplarını günlere böleceksin. bunuda programla uygun bi şekilde yapman lazım. hocana danış bence.

yazik bunu beğendi.
  5. yazik

yazik Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlarınız için saoolun arkadaşlar.Benim body günlerim Pazartesi-Çarşamba ve -cuma bu günlerde sırası ile hangi gün hangi kas gruplarımı çalıstırmamı onerirsiniz ona gore siteden kendime bi program hazırlayacağım yorumlarınızı bekliyorum..simdiden tşkler...

6. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    pazartesi: Bacağın tamamı
    Çarşamba:Karın-göğüs-pazu
    Cuma:Sırt-Omuz-Kol arkası

Öneririm

komutan ve yazik bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş