Kas oranımın dusup yağ oranımın artması

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Muzkafa tarafından 14 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Muzkafa

Muzkafa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    2 aydır vg yapıyorum(ondan oncede yaklasık6 ay kadarlık gecmisim var) bol proteinle besleniyorum kardiyomu yapiyorum hatta son 10 gundur hic tatlı,çikolata vb. Yemiyorum fakat 2 ay once kas kutlesi 57.2 idi simdi 56.3 yag oranim %15.2 idi simdi %15.7 gozlerime inanamadim ilk baktığımda neden kaynakli olabilir bu sorun ?

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Beslenmen nasıl kısaca
    Antreman programın nasıl
    Uyku düzenin?
    Bunları bilmeden yorum yapmak zor

3. Muzkafa

Muzkafa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Haftada 3 gün gidiyorum saat 12 de yatıp 7.30 da kalkarım sabah 2 yumurta 1 dilim kepek ekmeği biraz peynir ve bir bardak light süt. öğlen bolca peynir mavi-yeşilin çubuk krakerlerinden ( öğrenciyim başka imkanım yok ) akşam ne varsa yerim pilav makarnayı az sebze salata ve proteini bol alırım yatmadan önce 1 bardak light süt içerim.
    antrenman ise 1. gün göğüs/biceps 2. gün omuz/bacak/karın 3. gün kanat/triceps/karın

4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    aynada durum nasıl?makinelere çok güvenme veya düzenli ölçü aldıysan onlara bak.beslenmen çok iyi olmasada bu duruma getirmesi ilginç

5. Muzkafa

Muzkafa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Makineden de kaynaklı olabilir diye düşünüyorum bi ara tamire falan gitti bide eklemeyi unttum günde 45 dk kardiyo yaparım kasları erittiğini biliyorum ama yağ oranımın yükselmesi çok garibime gitti

6. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Bel kalça oranın öneli olan. Gerisi somut kabul etme. Bir de hep aynı zaman dilimlerinde ölçtürmeye çalış. Yani ilk sabah kalkınca yaptırdıysan hep öğle yaptım, öğleden sonra ise hep öğleden sonra.

Sayfayı Paylaş