Kas artışından sonra kardio

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve rayberk tarafından 14 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. rayberk

rayberk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar öncelikle merhaba.
    Öncelikle arkadaşlar benim biraz göbeğim var isteğim tam olarak plaj vücudu 1.90 boyum var 85 kiloyum 1 aydır da spor salonuna gidiyorum.(ama geçen senelerde 1-2 aylık deneyimlerim var) Şimdi sorum şu ben 1 ay daha salona gitsem kasları iyice şişirsem daha sonra okul bitince(Deniz kenarında oturuyorum)
    her gün saatlerce yüzsem, beslenmemede önem versem zaten yağ kaybı yaşanırda kas kaybıda yaşanırmı onu merak etmiştim.

Şimdiden sağolun

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Kaslarını gerektiği kadar besleyemezsen kas kaybı kaçınılmazdır.

3. WHQSX

WHQSX Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Darıca, Kocaeli, Turkey
    2 ay süre içerisinde plaj vücuduna sahip olmayı bekleme. Çalışılmayan kaslar baskı altında kalmadığı için küçülür.

4. srktyksl

srktyksl Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    1.si 1 aya kas yapanı görmedim ben onu kafandan çıkar bence
    ölçüler birebir aynı 1.90 boy 85 kilo bende 2 hafta önce başladım sınav dolayısıyla 1 ay ara vermiştim g*t göbek bağladık resmen ama yinede şuan kas kütlemde olmadığı için bol bol yiyip güzelce çalışıyorum haftada 1 günde cardio yapıyorum bakalım hazirana kadar devam etcem sonrasında duruma göre ilerlicem bide saatlerce yüzersen yağda kasta güzelce gider ondan yani sınırlamalısın.

Sayfayı Paylaş