KAS AĞRISI

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Yılmaz1234 tarafından 7 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yılmaz1234

Yılmaz1234 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba baylar bi konuda fikrinize ihtiyacım var. Yaklaşık bir yıldır spor yapıyorum çalışırken pazularıma krampsı Ağrı giriyor. Örneğin bencpres veya ön kol çalışırken, pazular aşırı sertleşiyor öyle ki hareketi yapamıyorum ağırlığı bırakınca da hemen düzeliyor. Seti girince aynı oluyor bir iki arkadaş (bir doktor önerisi de öyle) kalsiyum magnezm d vitamini eksikliğinden olabilir sesi benzer durumu yaşayan var mı acaba

2. LIODE

LIODE Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Magnezyum konusunda haklı olabilir aynı durumda bitkisel magnezyum kullanmıştım faydası oldu.Bi önerimde şu,10 gün kadar çok güzel bi dinlen emin ol daha iyi dönersin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Yılmaz1234

Yılmaz1234 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Konuya sessiz kalmadığın için teşekkür ederim bitkisel magnezyum derken neyi kastettin? Hangi gıdalarda bolca var acaba sen nasıl bir yol izledin

4. LIODE

LIODE Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Rica ederim.Bitkisel derken şunu söylemeye çalıştım sıradan bi magnezyum vitamini alıp kullanma alayı katkı maddesi.Bu amway nutriwaydı tam adı yanlış olabilir bunlar bitkisel istediğin kadar kullan besinden alıyormuşsun gibi düşün oyüzden sıkıntı olmıcaktır onlardan kullandım.Besinden alırım ben diyosan bol bol ıspanak yiyebilirsin kabak çekirdeğinde çok var ama oda çok kalori diyet durumun falan varsa bilemem çünkü 100 150 gram tüketmek lazım adam gibi karşılaması için.Sıradan vitaminleri alma yani demek istediğim o bide biraz dinlen garanti etkisini görürsün.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş