karın Yaglarımı nasıl eriteblrim ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Edepsiz tarafından 22 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Edepsiz

Edepsiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm ben 16 yasındayım 172 boyunda 68 kg bir gençim benm göbeqimde yag problemim var otrdummu 4 5 bogum seklinde yaglar cıkıyor birazda gögus de var ben bunları eritmek istiyorum inşaatlarda calıstım olmadı erimiyo bir türlü bana göre bir program yazarsaniz sevinirim bu arada fittness da gitmeye basladım diger sorunumda arkadaslarımın kollarında damarlar cok belli benim damarlar pek belli deyil bu sorunu nasıl yapablrim evde el yayım ve 10 kg doumble var fitness dada bazı aletlerle güçlendryorum ama olmuyor ?:eek:

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Damarın ve göbeğin cevabı yağ oranının fazla olması nedeni ile damarların gozukmuyor ve gobek var sıze özel bır program yok herekz gıbı kardıo yapmanız gerekıcek bolgesel zayıflama yoktur bu yuzden her yerınız zayıflıycak genetık oalrak nerden hızlı verırsınız onu yaptıkca goruceksınız kılonuz fazla degıl kardıodan sonra karın egzersızlerı mutlaka yapın sıkılassın o bolge

Sayfayı Paylaş