Karın yağları hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Clestial tarafından 13 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Clestial

Clestial Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Arkadaşlar merhaba hepinize. Ben yaklaşık 3.5 aydır fitnessa giden bir kardeşinizim. En başta göbeğim olduğu için, onu eritmek için gidiyordum. Başladığımda yaklaşık 69 kiloydum, 1 ay içinde 62'ye kadar düştüm. Ancak göbeğim hala vardı. Spora devam ettim, kardiyoyu 2. aya doğru bıraktım çünkü daha fazla kilo verirsem de pek bir değişim olmayacağını, hatta belki de olumsuz sonuçlar doğurabileceğini anladım. Şu an ise yaklaşık 173 cm boyundayım ve 65-66 kiloyum. Boy ve kilo oranıma bakılınca kilomun ideal, hatta idealin biraz altında olduğu görülüyor. Ancak göbek yağlarım hala duruyor. Karın kaslarımı ortaya çıkartmak, göbeğimdeki yağları tamamen eritmek için ne yapabilirim? Un, şeker, tuz ve ayçiçeği yağı gibi besinlerden, abur cuburlardan uzak durduğumu da belirtmek isterim. Ancak bu kadar zamandır pek bir değişim olmadığını görünce yardım istemek zorunda kaldım. Şimdiden hepinize teşekkürler.

Son düzenleme: 13 Aralık 2015
  2. smallboy

smallboy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    KKTC - İZMİR/BUCA
    Kesinlikle haftada 1 defa Cardio yapmanı öneririm .. Beslenmene ve Cardio ya önem verirsen karın yağların eriyecektir .. Başarılar :)

Sayfayı Paylaş