Karın kasları

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bulut94 tarafından 1 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bulut94

bulut94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 6 aydır bu sporla uğraşıyorum.boyum 1.83 kilom 80.Haftada 4 gün mekik çekiyorum ama baklavalar hala ortada yok.sabah kalktığımda karnım aç ve susuz olduğu için karnım iyice gergin oluyor ve en üstteki baklavalar belirginleşiyor.ancak yemek yiyip su içince gene eski hali alıyor.vücudum çok yağlı değil.alt tarafta biraz yağ var sadece.ne yapmam lazım yardım edermisiniz.Şimdiden teşekkürler

2. TUGCEE

TUGCEE Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Biraz kilo verebilirsin öyle sağlam bir diyetlede değil ufak ufak başlarsın ilerler o zaten.Herşey gibi orasıda genetik biraz daha zaman geçsin yavaş yavaş çıkar.

Karın çalışıyorsun ama tüm vücudunuda çalıştırıyormusun?

Vücut dengeli bir yapı olduğu için bi bölgesi fazla gelişmesi gibi bir şey söz konusu değildir böyle bir problemde olabilir.

3. stdev

stdev Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    karın kaslarının belirginleşmesi için mekik çekmek tek balşına yeterli degildir.arkadaşımın dediği gibi tum vucudun beraber çalışması ve özellikle kardio çalışman,karın kaslarının belrginleşme sürecini hızlandıracagını dusunuyorum.ayrıca haftada 4 gun karın çalıştırmak bilmiyorum ne derece sağlıklı.Sonuçta haftada 4 kez göğüs yada biceps çalışmıyoruz ve karnın da o inanılanın aksine her gun çalıştrılıması ya da goreceli daha sık çalıştırılması dogru degil.tabi karın çalışmasının nasıl oldugu da muhim.yatıp 500 mekik çekiyorsak gelişme beklemek..bilemiyorum geçen gunlerde okudugum bir yazı, her gun ve 400-500 mekik çekilmesini sert bir şekilde eleştiriyordu.kısacası benim diyecegim ''kardio''

TUGCEE bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş