Karın Kası . !

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve atrox1st tarafından 27 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. atrox1st

atrox1st Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 2,5 aydıR karın kası calısıyorum değişk hareketler denedim ama fazla bir etksini göremedim .

Artık günde 400 mekik cekiyorum önce cardio yapıorum ,

proteinli az yağlı yiyecekler tüketiyorum sizce böyle devam edersem 1 ay'a kadar karın kaslarım iyi bir sekil alırmı suanda fazla olmasada belirgin .

400 mekik gercekden cok yoruyor .. gercekden

2. iris

iris Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    hergün 400 defa herhangi başka bir kasını çalıştırırsan, orası da gelişmez, kas dinlenirken büyür, göğsünün üstüne 25-30 kilo alarak, nizami bir şekilde 3 günde bir toplam 50-60 mekik çekmen yeterli. kısacası fazlası zarar, azı karar.

zoparrat bunu beğendi.
  3. korhanx9

korhanx9 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    düzgün bir diyet uygulayarak karın kaslarının üzerindeki yağı atmadan karın kasları belli olmaz yağın altında sıkılaşır sadece

4. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    sıkı bir diyet uygula yağı minimuma indir şeker tuz kullanma maksimum 1 gün çalış 1 gün dinlen yeterli proteinini al aşşağıda yazdığım programı uygula hepsine sadık kalırsan emin ol karın kasların istediğin seviyeye ulaşıcak her hareketi 20 kez yap acele etme ama yandığını hisset

-basic crunch
    -right oblique crunch
    -left oblique crunch
    -toe touches
    -reverse crunch
    -right side crunch
    -left side crunch
    -push throughs
    -leg pushes
    -alternating curls
    -curl
    *böylece karının her bölgesini eşit çalıştırmış olucaksın diyetinlede üzerindeki yağı eriteceksin dediğim gibi eğer programa sadık kalırsan six packi görmen uzun sürmez

hakansa ve metehan711 bunu beğendi.
  5. metehan711

metehan711 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. astrox1st sen de sanırım benim gibi yaza 6 pack ile girmek istiyosun :D bakın arkadaşlar size aynı soruyu soruyorum ama biraz farklı şekilde; ben evde yine sitemizde yer alan spor programnı uyguluyorum (sırtı göğüs yayıyla yapıyorum, bacak yapmıyorum) şu linkteki gibi: https://www.bodyforumtr.com/evde_vucut_gelistirme/evde-dumbell-ile-calisma-programi-a164.html

bunun dışında, günlük karın programı yapıyorum, bir gün 80x3 mekik, 50x3 sağ-sol yan mekik
    bir gün de linkteki program : https://www.youtube.com/watch?v=btpYtdMwKFc

vücut vs bilgiler:
    kilo:75
    boy: 1.78

genel olarak vücudumdaki, özellikle karnımdaki bütün yağları atmak istiyorum. akşam 8 den sonra yemek yemiyorum, yağlı şeylerdense tavuk vs tercih ediyorum. size sorum; belirgin şekilde kasların görünmesi için ideal kilom nedir ve yağsız beslenmek dışında yapmam gerekenler nelerdir, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 28.03.10 00:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 27.03.10 23:47 ----------

bu arada gereken başka bişi olursa eklemeye çalışırım şunları ekliyim şimdilik;

setleri genelde 3*10 ya da 3*12 veya 4*10 şeklinde yapıyorum, 1. setten sonra 45 sn setler arasında 20-30 sn bekliyorum.

black man senin önerinle hareket etmeyi düşünüyorum ama bana uygun değilse belirtin lütfen :D

6. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    yapman gereken yukarıda yazığım programı uygulaman eğer eksiksiz yaparsan bunları emin ol uzun sürmez karın kasını görmek hatta süreyi dahada kısaltmak için yanına kardiyo ekleyebilirsin.

metehan711 bunu beğendi.
  7. metehan711

metehan711 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    şu hareketlerden bazıları yanılmıyosam sadece salonda yapableceklerim, evimin çevresinde salon olmadığı için evde yapabileceklerimi yaparım heralde yada yerine başka şeyler eklerim..

her neyse, çok teşekkürler black man lazımdı bana böyle bi tavsiye.

8. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    yaptıgın hatayı bende yaptım hemde daha kotusunu gunde 1000 tane cekıyordum.cok ıyı bır sekılde beslenıyordum.gelısmıyordu.ama dınlenınce gelıstgını ogrendıgım anda benım ıcın bır donum noktası oldu.duzenlı ıdman ve beslenme ıle suan m.r.abdominislere sahıbım .)

9. metehan711

metehan711 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    darknessword heralde sende pek yağ yoktu ondandır :D bende maalesef biraz var. dinlenicem artık ama yine de black man in dediği gibi sağlam diyet lazım..

10. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    evet vucut yag mıktarım 4 kg ıdı o zamanlar sımdı 6.5 kg

11. hakansa

hakansa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tahmini ne kadar sürede 6pack yada 4 pack çıkar ?

12. atrox1st

atrox1st Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Benim yağ oranı biraz yuksek sizce 1 gün dinlenip bir günmü calısayım ? yorumlarınız içinde cok cok tessekür ederim :)

13. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    bu senin yağ oranına bağlı

14. darknesssword

darknesssword Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Aydın
    Ha bu arada karın bölgem sıkılassin diye korse kullanma cunku korse kasları zayıflatır.ben yarın bır poster eklemeye calıscam bu sayfaya sen o programı yaparsan emın ol 1 aya sonucları hissedersin.;-)evde yapılabılecek bır program.mens health dergisınden cıkmıstı.sitesının arsivlerıne bakarsanda bulabilirsin.saglık topu antremanı adı..

15. atrox1st

atrox1st Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Benim yağ biraz fazla :S biRa qöbeği war ..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:51 ----------

boy 1.63 kilo 52

16. andrewalker

andrewalker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    black man yazdıklarının bi de türkçesini yazsana bilader daha yeni başlayanlar ve bu sporun dilini bilmeyenler var mesela ben:))

17. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    arama motoruna yaz isimleri çıkar

18. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Black Man dediklerini uyguladım az önce yanliz son 2 si dumbell curl yani biceps icin değilmi yaniliyormuyum?evde dumb. yok salondan yeni geldim simdi tüm crunch lari yaptim feci yanıyor.karnımı ellediğimde baklavaları hissediyorum ama görüntüde dümdüz.yaza kadar çıkar inş.

19. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Göğsün üstüne 30 kilo almak ancak bel ağrısına yol açar başka birşeye değil.Kendi uygulamadığımız şeyleri başkalarına tavsiye etmiyelim ;)

Maximum 5 -7 kilo alıp yedire yedire 35-40 tekrardan 3 set yapmanız(2-3 günde bir) yeterli olucaktır.Ama üstündeki yağı atmadan hiç bir zaman six pack göremesiniz.Önceliğiniz cardio+diet olsun.

20. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    bak bu linkte uygulamalı olarak görebilirsin
    https://www.youtube.com/watch#!v=pNqrkGnkUWc&feature=related

Sayfayı Paylaş